Jakob Kosel przygotowuje pokój dla córki. Skręcanie kołyski przerosło go. "Zaczyna się robić poważnie"

Jakob Kosel wkrótce zostanie tatą. Przygotowania do powitania księżniczki trwają w najlepsze. Przyszła pora na skręcenie dziecięcych mebelków.

Przed Jakobem Koselem bardzo ważne wydarzenie. Finalista jednej z poprzednich edycji "Top Model" niedługo powita na świecie pierwsze dziecko. Przez ostatnie tygodnie razem z narzeczoną kompletują zapasy ubranek, zabawek oraz niezbędnego wyposażenia do pokoju. Pewien problem sprawiła kołyska.

Zobacz też: Jakob Kosel zdradził płeć dziecka i dodał wymowne zdjęcie. "Tata to chyba oszaleje z miłości"

Karolina Gilon, ŻurawLeszczak, Gilon i Kosel są dziś bardzo znani. Pamiętacie, jak wyglądali na castingach?

Zobacz wideo Maffasion ukrywała swoją ciążę. Czego jeszcze nie pokazuje w sieci?

Jakob Kosel skręca kołyskę. Zadanie trudniejsze, niż mogło się wydawać

Do przywitania nowej lokatorki czasu coraz mniej. Jakob miał przed sobą jedno z ważniejszych zadań, a mianowicie przygotowanie dziecięcego łóżeczka. Pomału możemy zauważyć, w jakich kolorach będzie królestwo córki Kosela - panować będą jasne odcienie, w tym biały i różowy. W trakcie prac, Jakob zdał sobie sprawę, że skręcanie mebli wcale nie jest takie proste.

Z techniki w szkole zawsze miałem szóstkę. Uświadomiłem sobie, że było to już dawno temu, bo dzisiaj pomyliłem śrubki - przyznał model na Instagramie.
 

Łóżeczko na szczęście zostało zmontowane. Nie możemy doczekać się, aż zobaczymy cały dziecięcy pokój! Obserwatorzy modela również ekscytują się na myśl narodzin jego córki i dopingują celebrytę w jego działaniach.

Składać kołyskę dla księżniczki to inna odpowiedzialność niż karmnik dla ptaków na technice.
Zaczyna się robić poważnie.
Udało się! - piszą fani Kosela.

Na szczęście zdolności majsterkowicza nie zawiodły przyszłego taty, jesteśmy ciekawi, jak wygląda efekt końcowy. Czekamy na więcej zdjęć!

Przeczytaj również: Mateusz Damięcki pokazał młodszego syna na Instagramie. Rozczuleni internauci składają gratulacje. "Cudo"

Anna LewandowskaLewandowska na siłowni z Klarą. Mała stoi tyłem do aparatu, ale... przodem do lustra. Dobrze ją widać

Więcej o: