Leszczak, Gilon i Kosel są dziś bardzo znani. Pamiętacie, jak wyglądali na castingach do "Top Model"?

24 listopada TVN wyemituje finał 9. edycji "Top Model". O zwycięstwo powalczą: Patrycja Sobolewska, Mikołaj Śmieszek oraz Weronika Kaniewska. Z tej okazji postanowiliśmy przypomnieć Wam, jak na castingach wyglądali najpopularniejsi uczestnicy poprzednich edycji.
Karolina Gilon Karolina Gilon screen 'Top Model'

Karolina Gilon

Karolina Gilon była uczestniczką piątej edycji "Top Model". Na castingu zachwyciła jurorów sylwetką, ale przede wszystkim długimi do nieba nogami. Największy problem stanowiły tatuaże, które w zawodzie modelki nie są mile widziane. Mimo to mieszkanka Mrągowa dotarła aż do półfinału, a dziś jest jedną z najpopularniejszych prezenterek w Polsacie.

Karolina Gilon
screen 'Top Model'

Marcela Leszczak Marcela Leszczak screen 'Top Model'

Marcela Leszczak

Marcela Leszczak przygodę z show-biznesem rozpoczęła w 2013 roku. Wiosną wzięła udział w "Top Model", by później dostać angaż w serialu VIVY, "Miłość na bogato". W programie celebrytka radziła sobie świetnie - zajęła drugie miejsce, jednak na castingu jurorzy nie byli nią zachwyceni. Marcela przyszła w sztucznych rzęsach.

Marcela Leszczak
screen 'Top Model'

Jacob Kosel Jacob Kosel screen 'Top Model'

Jacob Kosel

Jacob Kosel wystąpił w tym samym sezonie, w którym popularność zdobywała Karolina Gilon. 22-letni wówczas częstochowianin był instruktorem pływania i pracował na jednym z basenów. Dziś ma 27 lat i za kilka tygodni zostanie ojcem. Jacob związany jest bowiem z Ciocią Liestyle.

Jacob Kosel
screen 'Top Model'

Magda Karwacka Magda Karwacka screen 'Top Model'

Magdalena Karwacka

Głośniej ostatnio zrobiło się o uczestniczce 8. edycji "Top Model", Magdzie Karwackiej. Wystąpiła w drugiej edycji "Love Island" i doszła w nim aż do finału. W show TVN-u zachwyciła jurorów, a w show Polsatu Igora Łubkowskiego, z którym do dziś tworzy parę.

"Mniam, mniam, mniam! - ekscytował się Marcin Tyszka.

Magda Karwacka
screen 'Top Model'Aleksandra Żuraw Aleksandra Żuraw screen 'Top Model'

Aleksandra Żuraw

Aleksandra Żuraw jest dziś jedną z naczelnych youtuberek. Chętnie dzieli się informacjami na temat życia prywatnego. Dziś jest szczęśliwą mamą.

Aleksandra Żuraw
screen 'Top Model'

Karolina Pisarek Karolina Pisarek screen 'Top Model'

Karolina Pisarek

Karolina Pisarek zajęła drugie miejsce w piątej edycji programu. Choć nie wygrała, działa w modelingu bardziej niż osoba, z którą przegrała. Podpisuje kontrakt za kontraktem.

Karolina Pisarek
screen 'Top Model'

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.