Mateusz Damięcki pokazał młodszego syna na Instagramie. Rozczuleni internauci składają gratulacje. "Cudo"

Pod koniec grudnia 2020 roku Mateusz Damięcki powitał na świecie drugie dziecko. Teraz aktor opublikował pierwsze zdjęcie małego Ignacego. Uroczy widok!

Mateusz Damięcki jest tatą trzyletniego Franciszka. W zeszłym roku do fanów aktora dotarła radosna informacja; Franek miał wkrótce zostać starszym bratem. Ignacy przyszedł na świat pod koniec grudnia. Święta cała rodzina spędziła w komplecie. Damięcki w końcu wrzucił na Instagram wyczekane przez internautów zdjęcie malucha.

Zobacz też: Anna Lewandowska na siłowni z Klarą. Mała stoi tyłem do aparatu, ale... przodem do lustra. Na zbliżeniu dobrze ją widać

Klemens Murańka ma drugiego synaKlemens Murańka został ojcem. Skoczek pochwalił się zdjęciem dziecka i zdradził płeć malucha

Zobacz wideo Mateusz Damięcki z dziecięcym wózkiem na plaży. Musiał się napocić

Mateusz Damięcki pokazał na Instagramie drugiego syna. Fani zachwyceni

Zdjęcia noworodków zawsze wzbudzają wśród internautów olbrzymie zainteresowanie. Nie inaczej było tym razem. Gdy Mateusz opublikował poniższe zdjęcie, pod postem od razu pojawiła się lawina komentarzy z gratulacjami. 

Ten Pan Panda dla nas tym, czym lód w kostkach w spiekłe lato. Jeszcze nóżki małe ma, ale wielkie serce za to - podpisał fotografię szczęśliwy aktor.
 

Choć nie widać twarzy małego Ignacego, fanom wystarczyła mała rączka i urocze śpioszki. Trzeba przyznać, że jest to rozczulający widok - rodzice na pewno nie mogą się nacieszyć z obserwowania nowego członka rodziny.

Wszystkiego dobrego dla Pana Pandy i jego rodziców.
Cudo - skomentowała post Anita Sokołowska.

Jeszcze trochę i Franek będzie miał wiernego kompana wspólnych zabaw. Nie możemy doczekać się pamiątkowego zdjęcia całej czwórki.

Aleksandra MikołajczykAktorka z "Na Wspólnej" została mamą. Niemal do samego końca ukrywała, że jest w ciąży

Zobacz też: Dorota Gardias pozuje z córką do selfie w windzie. Hania stylizuje się jak mama. "Zaczyna się podbieranie ubrań"

Więcej o: