Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała moment, w którym poznała swojego męża. Pochwaliła się też zdjęciami ze ślubu!

Anna Czartoryska-Niemczycka również postanowiła dołączyć do instagramowej zabawy. Opublikowała wiele archiwalnych zdjęć, a niektóre z nich ujrzały światło dzienne dopiero teraz.

Coraz więcej polskich oraz zagranicznych gwiazd decyduje się wziąć udział w instagramowej zabawnie. Chodzi o wyzwanie "pokaż zdjęcie, gdy..." i to fani decydują, co powinna pokazać dana gwiazda. Kasia Tusk udostępniła archiwalne stylizacje, które wywołują u niej "ciary żenady", a Lara Gessler podzieliła się zdjęciem z bardzo trudnego momentu w jej życiu. Teraz również Anna Czartoryska-Niemczycka zdecydowała się wziąć udział w popularnym wyzwaniu. Aktorka zdradziła wiele interesujących faktów z jej prywatnego życia.

Anna LewandowskaLewandowska na siłowni z Klarą. Mała stoi tyłem do aparatu, ale... przodem do lustra. Dobrze ją widać

Zobacz wideo Sekretnych ślubów gwiazd było naprawdę sporo!

Anna Czartoryska-Niemczycka pokazała moment, w którym poznała swojego męża

Anna Czartoryska-Niemczycka chyba po raz pierwszy opowiedziała tak dużo o swoim życiu. Jeden z obserwatorów poprosił gwiazdę, aby pokazała, jak robi coś pierwszy raz w życiu. Aktorka zdecydowała się pochwalić bardzo wyjątkowym wspomnieniem. A chodzi o pierwsze spotkanie z jej przyszłym mężem, Michałem Niemczyckim. 

Anna Czartoryska-Niemczycka z mężemAnna Czartoryska-Niemczycka z mężem instagram/annaczartoryska_niemczycka

Bartłomiej TopaBartłomiej Topa wita 2021 rok w negliżu. Pozuje bez koszulki. "Masa już jest, teraz rzeźba"

Anna opublikowała również zdjęcia ze ślubu, zbliżenie na piękną suknię ślubną, a także pochwaliła się fotografią z rodzicami męża.

Anna Czartoryska-NiemczyckaAnna Czartoryska-Niemczycka instagram/annaczartoryska_niemczycka

Nie zabrakło też tych nieco bardziej szalonych wspomnień. Czartoryska-Niemczycka pochwaliła się fotką z najlepszą przyjaciółką Agnieszką, selfie, na którym ma fioletowe włosy, a także archiwalnym wspomnieniem z dzieciństwa. Trzeba przyznać, że gwiazda jest bardzo podobna do swojej mamy.

Anna Czartoryska-NiemczyckaAnna Czartoryska-Niemczycka instagram/annaczartoryska_niemczycka