Brad Pitt ma romans z wielką gwiazdą? Jennifer Aniston ma być załamana: Wie, że nie może konkurować z jej talentem

Zagraniczne media donoszą, że Brad Pitt jest zauroczony popularną wokalistką i aktorką, którą spotkał na planie filmowym. Jennifer Aniston podobno jest zaniepokojona.

Niedawno media obiegły plotki o zaręczynach Brada Pitta i Jennifer Aniston. Aktor po rozstaniu z Nicole Poturalski miał znaleźć pocieszenie w ramionach swojej byłej partnerki, a dowodem na przyjęcie oświadczyn miał być pierścionek, który Jennifer z dumą pokazała na swoim instagramowym profilu.

Brad Pitt ma romans z Lady Gagą? Jennifer Aniston ma być zazdrosna

Tabloid "New Idea" donosi jednak, że związek Brada i Jennifer to już przeszłość. Aktor pracuje obecnie na planie filmu "Bullet Train", w którym wystąpi także Lady Gaga. Piosenkarka podobno wpadła w oko 57-latkowi, co ma bardzo przeżywać Aniston:

Od chwili, gdy weszła na ten plan, Brad był jak uzależniony. Pokazuje, że ma talent do wszystkiego, za co się weźmie. Podczas treningu do scen akcji obezwładniła swojego instruktora, jakby był małym dzieckiem. Najwyraźniej jest maniaczką sztuk walki. Jest bardzo imponującą osobą i Jen słusznie się martwi. Brad jest oczarowany - czytamy na łamach "New Idea".

Przypomnijmy, że to nie pierwszy raz, gdy mówi się o romansie Lady Gagi na planie filmowym. Wokalistka miała być powodem rozstania Bradleya Coopera i Iriny Shayk. Aktor i piosenkarka spotkali się na planie "A Star Is Born", a ich wspólny występ na Oscarach jedynie potwierdził plotki o romansie.

Zobacz wideo Angelina Jolie i Brad Pitt rozwiedli się. Poznajcie historię ich miłości

Zobacz też: Lady Gaga i Bradley Cooper mają romans? Na Oscarach było między nimi gorąco. Wokalistka wreszcie skomentowała plotki

Gaga obecnie spotykanie się z przedsiębiorcą Michaelem Polanskym, jednak zdążyła już stworzyć mocny zawodowy duet z Pittem:

To jej pierwszy film akcji, więc bardzo polega na Bradzie. Ona jest osobą typu "wszystko albo nic ". Brad nie może się oprzeć. Ma na jej punkcie obsesję. Gaga, lub Steph, jak teraz może ją nazywać.

Według tabloidu na sytuację bardzo emocjonalnie zareagowała Jennifer Aniston. Ma być zazdrosna o Lady Gagę i jej relację z Bradem:

Jen wyrywa sobie włosy z głowy, martwiąc się o to, co tak naprawdę dzieje się na planie. Każdego dnia Brad wydaje się coraz bardziej odległy, a ona martwi się, że został najnowszą "muzą" Gagi. Wie, że nie może konkurować z talentem wokalistki, więc niewiele może zrobić.

Myślicie, że już niedługo Gaga i Pitt potwierdzą plotki zagranicznych mediów?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.