Bartek Kasprzykowski pokazał zdjęcie sprzed lat. Miał bujne loki. Fanki komentują: Wyglądasz tutaj jak twój serialowy syn

Bartek Kasprzykowski dodał archiwalne zdjęcie z lat dziewięćdziesiątych. Został porównany do swojego serialowego syna. Podobni?

Bartek Kasprzykowski jest aktywny w mediach społecznościowych, gdzie regularnie publikuje kolejne posty. Aktor znany z "Przyjaciółek" chętnie relacjonuje sytuacje, które mają miejsce zarówno w jego życiu zawodowym, jak i prywatnym. Niedawno Kasprzykowski podzielił się z fanami wieścią, że został wyśmiany, gdy wyszedł z domu w maseczce. Tym razem jednak aktor przygotował specjalną gratkę dla swoich obserwatorów. Mężczyzna pokazał bowiem archiwalne zdjęcie, na którym wyglądał zupełnie inaczej.

Bartek Kasprzykowski na zdjęciu z dzieciństwa. Burza loków. Kogo przypomina?

Na instagramowym profilu Bartka Kasprzykowskiego pojawiła się fotografia wykonana kilkanaście lat temu. Aktor mógł się wtedy pochwalić bujną czupryną. Trzeba przyznać, że burza loków dodawała mu uroku. Archiwalne zdjęcie Bartek opatrzył sentymentalnym opisem. Aktor wyraźnie ubolewa, że lata dziewięćdziesiąte już nie powrócą.

Wspomnienia. Kiedyś to były czasy... dzisiaj to nie ma czasów;) O czym ja wtedy myślałem?... - napisał.
 

Obserwatorzy byli pod wrażeniem dawnego wyglądu aktora. Wielu dopatrzyło się jednak pewnego podobieństwa. Część internautów była wręcz przekonana, że na zdjęciu widzi nie Bartka Kasprzykowskiego z czasów młodości, a jego serialowego syna z "Przyjaciółek". 

Wyglądasz tutaj jak Twój serialowy syn z "Przyjaciółek" - napisała użytkowniczka Instagrama. 
Myślałam, że tylko ja takie skojarzenie mam - dodała kolejna. 
Myślałam, że to Pana "Przyjaciółkowy" syn - czytamy.

Przyznajemy, że jest to dosyć trafne porównanie. Zgadzacie się?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.