"Przyjaciółki". Finał 16. sezonu! Anka zostanie sama na wsi. Paweł podejmie decyzję o powrocie do miasta

"Przyjaciółki". W finałowym odcinku szesnastego sezonu nastąpi prawdziwy rozłam w rodzinie Strzeleckich. Paweł dostanie propozycję pracy w Warszawie i stanie przed trudnym wyborem. Anka nie będzie chciała zrezygnować z życia na wsi.

"Przyjaciółki". Szesnasty sezon serialu dobiega końca, a w finałowym odcinku czeka nas wiele niespodzianek. Czego możemy się spodziewać w rodzinie Strzeleckich?

Zobacz wideo

W ostatnim odcinku szesnastego sezonu "Przyjaciółek" Paweł (Bartek Kasprzykowski) zerwie z Anką (Magdalena Stużyńska). Mężczyzna stanie przed trudnym wyborem - kariera albo żona i sielskie życie. Strzelecki ostatecznie wybierze wolność w metropolii. Przypomnijmy, że przecież wybudował rodzinny dom dla bliskich.

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Sienkiewicz jako Dorotka z "Przyjaciółek" wdzięczy się na planie spotu promocyjnego Polsatu. Fani są w szoku: "Petarda!"

"Przyjaciółki". Paweł i Anka rozstaną się

W 194. odcinku serialu "Przyjaciółki" Anka odnajdzie miłość swojego życia. Nie myślcie jednak, że mowa tu o partnerze. Chodzi o życie na wsi! Ta decyzja nie spodobała się Stasiowi (Antoni Borkowski), który byłby skazany na dojeżdżanie do warszawskiej szkoły z głębokiej wsi. Nic więc dziwnego, że w rodzinie Strzeleckich doszło do poważnego konfliktu. 

Do Stasia dołączy wspomniany wyżej Paweł, który dostanie z Warszawy propozycję nie do odrzucenia. Trzeba przyznać, że praca naukowa na jednym z uniwersytetów brzmi kusząco, jednak kilkugodzinne dojazdy każdego dnia mogą porządnie ostudzić emocje. Wygląda na to, że w ostatnim odcinku Anka zostanie samotną kobietą, ale szczęśliwą i spełnioną.

Anita SokołowskaAnita Sokołowska chwali się nowym kolorem włosów. Fani pod wrażeniem

"Przyjaciółki". Kiedy oglądać finałowy odcinek?

194. odcinek szesnastego sezonu "Przyjaciółek" będzie można obejrzeć w czwartek 26 listopada 2020 roku, o godzinie 21.10 w Polsacie. 

Więcej o: