Anita Sokołowska zaskoczyła fanów nowym kolorem włosów. Gwiazda "Przyjaciółek" zrezygnowała z ciemnego brązu. "Pięknie"

Anita Sokołowska zdecydowała się zaszaleć z fryzurą. Aktorka jest teraz ruda, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Internauci są pod wrażeniem jej w nowej wersji.

Anita Sokołowska dzięki roli w serialu "Przyjaciółki" może cieszyć się sporą popularnością i zainteresowaniem internautów. Mimo że w show-biznesie pracuje już od wielu lat, to właśnie rola w serialu Polsatu ugruntowała jej pozycję na rodzimym rynku. W związku z tym, że aktorka sama stara się chronić swoją prywatność, zainteresowanie tym tematem wśród internautów tylko rośnie. Anita Sokołowska ma sporą rzeszę fanek, dla których poniekąd jest inspiracją. Tym razem aktorka pochwaliła się nowym kolorem włosów, co spotkało się z niemałym entuzjazmem wśród jej obserwatorów.

Anita SokołowskaAnita Sokołowska bez brwi. Fani komplementują i doszukują się podobieństwa do Tildy Swinton

Anita Sokołowska zmieniła kolor włosów

Anita Sokołowska do tej pory była wierna jednemu kolorowi na głowie. Aktorka zawsze prezentowała nam się jako szatynka. Jak się okazuje, panująca za oknem jesienna aura zainspirowała ją do niemałej zmiany, ponieważ przefarbowała się na rudo, co możemy zobaczyć w jej najnowszym poście na Instagramie. 

Hmmm. Ciężki dziś mój poranek, za oknem szarość. Pytacie mnie o nowy kolor włosów. Ja nie wiem, jak dokładnie zwie się ten kolor, ale wiem kto, mi go zrobił, a najważniejsze, że bardzo dobrze się w nim czuje - czytamy pod postem.

Anita SokołowskaAnita Sokołowska wypoczywa na wakacjach w Pradze

 

Fani są pod wrażeniem metamorfozy aktorki, o czym dają znać w komentarzach. 

Świetna zmiana. Dobrze ci w tym kolorze.
Pięknie.
Jakikolwiek kolor to będzie, Anita zawsze wygląda obłędnie. 
Zmiana zdecydowanie na korzyść. Pięknie wyglądasz- piszą pod zdjęciem.

Wam też Anita Sokołowska spodobała się w nowej wersji? 

ZOBACZ TEŻ: Anita Sokołowska korzysta z wolnego i pozuje w zbożu. Została mocno skrytykowana za niszczenie upraw. Zareagowała

Zobacz wideo "Przyjaciółki". Anita Sokołowska o burzy wokół zdjęcia na Instagramie
Więcej o: