Anita Sokołowska wypoczywa u naszych sąsiadów. Zdecydowała się na modny środek transportu

Anita Sokołowska wybrała się na wakacje do Pragi. Była zachwycona urokliwym miastem i zdradziła kilka wskazówek dotyczących podróży w to miejsce.

Anita Sokołowska jakiś czas temu wybrała się na wczasy do Pragi. Postanowiła podzielić się z fanami pamiątkowymi fotkami i zdradziła, co poleca chętnym, którzy zdecydowaliby się odwiedzić stolicę Czech.

Anita Sokołowska porusza się rowerem po Pradze

Anita Sokołowska postanowiła wybrać się na krótki urlop. Miejscem upragnionego wypoczynku okazała się Praga, która wyjątkowo przypadła aktorce do gustu. Zaraz po powrocie postanowiła zdradzić, co najbardziej jej się spodobało i dlaczego zdecydowała się na zwiedzanie miasta rowerem. 

Praga położona jest na siedmiu wzgórzach. Zwiedzane jej z perspektywy roweru było wyzwaniem. Góra, dół, góra, dół, no i jeszcze „kocie łby” na całym Starym Mieście, same przyjemności. Ale rower dał mi uczucie totalnej niezależności - podpisała ostatnie zdjęcie Sokołowska. 

W dalszej części aktorka znana z "Przyjaciółek" wskazała swoje motywacje do odbycia podróży po mieście rowerem. Hasztagi sugerują, że jej działania są w pełni ekologiczne i stara się podejmować świadome decyzje w trosce o planetę.

Po co odpalać auto, skoro rower daje tyle przyjemności i jest przyjazny środowisku. #rower # ekologia #przyszłość - podpisała dalej Anita.
 

Fani nie kryli zachwytu podejściem Sokołowskiej i dzielili się własnymi przemyśleniami na temat podróży do czeskiego miasta.

Co to za zwiedzanie autem. Praga powinna być delikatnie i powoli pieszczona wzrokiem.
A ja wszystko pokonuje na pieszo. Pragę zwiedzam praktycznie w półtora dnia na nogach... A rok temu z mężem w jeden dzień...
Piękny rower i piękne zdjęcia - pisali zachwyceni internauci.

Czujecie się przekonani do zwiedzania na dwóch kółkach?

Zobacz też: Anita Sokołowska bez brwi. Fani komplementują i doszukują się podobieństwa do Tildy Swinton

Zobacz wideo "Przyjaciółki". Anita Sokołowska o burzy wokół zdjęcia na Instagramie