Finał serialu "Przyjaciółki". Zuza będzie w ogromnych tarapatach! Porzuci rodzinę na rzecz pracy w innym kraju?

15. sezon serialu "Przyjaciółki" dobiega końca. Wiemy, co wydarzy się w finałowym odcinku!

Producenci serialu "Przyjaciółki" zdążyli, zakończyć zdjęcia na planie przed wprowadzonymi restrykcjami. Premiera 15. sezonu miała miejsce na początku marca, a kolejna odsłona dobiega końca. Sprawdźcie, co wydarzy się w ostatnim odcinku!

ZOBACZ: Widzowie pokochali Agnieszkę Sienkiewicz za rolę w "Przyjaciółkach". Ile łączy ją z Dorotą? Podsumowała dowcipnie

Zobacz wideo Agnieszka Sienkiewicz chwali się efektami treningów z Anną Lewandowską

"Przyjaciółki". Co wydarzy się w finałowym odcinku? 

Sytuacja Zuzy (Anita Sokołowska) niestety się nie poprawia. Restauracja, w którą zainwestowała z Dagmarem (Marcin Korcz), nie zarabia, a tylko przynosi straty. Kobieta będzie zmuszona ogłosić upadłość i utopi wszystkie oszczędności w akcjach na giełdzie. Ogromne długi, brak perspektyw na przyszłość sprawią, że Zuza straci nadzieję. 

 

Dodatkowo Janek (Marek Bukowski) oznajmi, że chciałby, aby ich synowie Grześ (Jan Pieńkowski) i Krzyś  (Dobromir Piotrowski) zamieszkali z nim w Gdańsku. Dojdzie do ostrej wymiany zdań. 

- Ty po prostu taka jesteś! Nie obwiniam cię o to! Ale nie bądź hipokrytką! Dzieci zawsze były dla ciebie kulą u nogi! - krzyknie.

- To nie jest prawda... - odpowie mu Zuza.

- Zuza, dzieci mogą mieszkać z ojcem... A matka może ich odwiedzać, utrzymywać kontakt. Tak też można żyć! I tak będzie u nas i wszyscy będą szczęśliwi!

Po tej rozmowie Markiewicz będzie całkowicie rozbita, jednak niespodziewanie trafi jej się życiowa szansa. Zuza otrzyma intratną propozycję pracy w międzynarodowym banku. Problem w tym, że kobieta musiałaby przeprowadzić się do Wiednia. Zuza poprosi więc o czas do namysłu. O tym, czy wybierze karierę w Austrii, czy postanowi zostać z rodziną, dowiecie się w kolejnej odsłonie serialu. 

Więcej o: