Joanna Liszowska z siwymi odrostami i bez grama makijażu zachwyciła fanów. "Jesteś ładna bez tych wszystkich dodatków"

Joanna Liszowska pochwaliła się zdjęciami, na których pozuje bez makijażu, a do tego widać, że na jej głowie pojawiają sie pasma siwych włosów. Okazuje się, że fani najbardziej kochają taką naturalną aktorkę.

Joanna Liszowska przyzwyczaiła już swoich fanów do tego, że na oficjalnych wyjściach czy ściankach zawsze prezentuje się w odważnych stylizacjach i mocnych makijażach. Gwiazda jednak poza blaskiem fleszy stara się zachowywać naturalność. Doskonale widać to na jej Instagramie. Joanna Liszowska chwali się bowiem zdjęciami, na których pozuje bez makijażu i filtrów. Tak było też i tym razem. Teraz jednak uwagę fanów aktorki przyciągnęły również jej włosy

Zobacz wideo Porównaliśmy zdjęcia gwiazd w pełnym makijażu i te totalnie naturalne. Widać różnicę?

Joanna Liszowska w domowej izolacji 

Joanna Liszowska pozostaje wierna akcji "Zostań w domu". Obecnie aktorka, podobnie jak większość Polaków, nie korzysta z usług fryzjera czy kosmetyczki. Dla Liszowskiej to jednak nie problem. O manicure dba sama. Siwy odrost natomiast wcale nie odbiera jej uroku. Wprost przeciwnie, sprawia, że gwiazda "Przyjaciółek" wygląda bardzo naturalnie. Potwierdza to zwłaszcza jej ostatnie instagramowe zdjęcie. Z opisu pod fotografią wynika też, że Joanna Liszowska nie traci dobrego nastroju, a pozytywne emocje stara się przekazać swoim obserwatorom. 

Hej! Całusy słoneczne dla wszystkich! Dajecie radę? - dopytywała. 
 

Fani komentują

Fotografia wzbudziła ogromne zainteresowanie internautów. Pod zdjęciem pojawiło się więc wiele wpisów pełnych ciepłych słów i komplementów. 

Piękno broni się samo.
Pięknie pani Asiu, makijaż nie jest potrzebny.
Jaka ty jesteś ładna bez tych wszystkich dodatków - czytamy w komentarzach. 

Słów uznania nie szczędziła też inna aktorka "Przyjaciółek", Anita Sokołowska:

Pięknie wyglądasz - zachwycała się. 

A jak wam podoba się Joanna Liszowska w takiej odsłonie? 

Więcej o: