Anita Sokołowska korzysta z wolnego i pozuje w zbożu. Została mocno skrytykowana za niszczenie upraw. Zareagowała

Anita Sokołowska nie zdążyła zapozować w rzepaku, ale w zbożu już tak. W komentarzach sporo krytycznych uwag.

Po tym, jak okazało się, że jedna z głównych bohaterek "Przyjaciółek" ma koronawirusa, prace na planie serialu zostały wstrzymane. Gwiazdy musiały więc zagospodarować sobie wolny czas i zorganizować mini urlop. Anita Sokołowska postanowiła spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu i pewnego dnia wybrała się na spacer. Zapozowała w zbożu, za co została mocno skrytykowana.

ZOBACZ TEŻ"Show" podaje, że koronawirusa ma Małgorzata Socha. Inny magazyn ma wypowiedź gwiazdy. "Każdy może zachorować"

Zobacz wideo Małgorzata Socha trenuje jogging na łonie natury

Anita Sokołowska pozuje w zbożu

Gwiazda Polsatu opublikowała nowy post na Instagramie we wtorek przed południem. Uśmiechnięta Anita z koczkiem na głowie pozuje w zbożu i opowiada, jak wyglądała historia powstania zdjęcia.

Podobno ostatnio bardzo modne były zdjęcia w rzepaku. Mam i ja swoje w... pewnie to nie to samo, ale to zrobione jest podczas spaceru przez moją przyjaciółkę, Fifi. PS. Mówię do Fifi: Aśka, rób je szybko, bo coś tak dziwnie się tu czuję, tak nieswojo, w zbożu, no weź. Aśka do mnie: Stój, dobrze wyglądasz, będą lajki i fejm! Wyszło nam? - dopytywała.

Anita SokołowskaAnita Sokołowska screen Instagram / @anita_sokolowskaa

Cóż, fejm jest, ale czy liczba laków zaskoczyła? Z pewności pojawiło się sporo komentarzy, niestety, tych negatywnych. Internauci skrytykowali aktorkę za to, że niszczy uprawy rolników.

Zdjęcie zdjęciem, ślicznie pani wyszła, ale nie lepiej byłoby zrobić sobie zdjęcie w parku, czy gdzieś indziej? To jest nasza praca, praca rolników i ta praca do łatwych nie należy, żeby każdy mógł sobie wejść w zboże i je niszczyć. Szanujmy się - zwróciła bardzo grzecznie uwagę jedna z internautek.

Sokołowska postanowiła się wytłumaczyć.

Bardzo szanuję cudzą pracę i cudze mienie, dlatego zdjęcie zrobione jest na skraju pola, a zdjęcie wykadrowane tak, by po prostu nie było tego widać. Pozdrawiam serdecznie.

Uwagi internautów nie dziwią. Kilka tygodni temu w mediach wiele pisało się o gwiazdach, które niszczą uprawy rolników, chcąc zapozować wśród żółtych roślin. Sprawę skomentował nawet Łukasz z show "Rolnik szuka żony", który nie krył oburzenia.