Po tym, jak okazało się, że jedna z głównych bohaterek "Przyjaciółek" ma koronawirusa, prace na planie serialu zostały wstrzymane. Gwiazdy musiały więc zagospodarować sobie wolny czas i zorganizować mini urlop. Anita Sokołowska postanowiła spędzić więcej czasu na świeżym powietrzu i pewnego dnia wybrała się na spacer. Zapozowała w zbożu, za co została mocno skrytykowana.
Gwiazda Polsatu opublikowała nowy post na Instagramie we wtorek przed południem. Uśmiechnięta Anita z koczkiem na głowie pozuje w zbożu i opowiada, jak wyglądała historia powstania zdjęcia.
Podobno ostatnio bardzo modne były zdjęcia w rzepaku. Mam i ja swoje w... pewnie to nie to samo, ale to zrobione jest podczas spaceru przez moją przyjaciółkę, Fifi. PS. Mówię do Fifi: Aśka, rób je szybko, bo coś tak dziwnie się tu czuję, tak nieswojo, w zbożu, no weź. Aśka do mnie: Stój, dobrze wyglądasz, będą lajki i fejm! Wyszło nam? - dopytywała.
Cóż, fejm jest, ale czy liczba laków zaskoczyła? Z pewności pojawiło się sporo komentarzy, niestety, tych negatywnych. Internauci skrytykowali aktorkę za to, że niszczy uprawy rolników.
Zdjęcie zdjęciem, ślicznie pani wyszła, ale nie lepiej byłoby zrobić sobie zdjęcie w parku, czy gdzieś indziej? To jest nasza praca, praca rolników i ta praca do łatwych nie należy, żeby każdy mógł sobie wejść w zboże i je niszczyć. Szanujmy się - zwróciła bardzo grzecznie uwagę jedna z internautek.
Sokołowska postanowiła się wytłumaczyć.
Bardzo szanuję cudzą pracę i cudze mienie, dlatego zdjęcie zrobione jest na skraju pola, a zdjęcie wykadrowane tak, by po prostu nie było tego widać. Pozdrawiam serdecznie.
Uwagi internautów nie dziwią. Kilka tygodni temu w mediach wiele pisało się o gwiazdach, które niszczą uprawy rolników, chcąc zapozować wśród żółtych roślin. Sprawę skomentował nawet Łukasz z show "Rolnik szuka żony", który nie krył oburzenia.