Bartek Kasprzykowski został wyśmiany, gdy wyszedł z domu w maseczce. "Nie znają skutków takiej ignorancji"

Bartek Kasprzykowski podzielił się na Instgaramie przerażającym go doświadczeniem. Aktor został wyśmiany za noszenie maseczki ochronnej.

W obecnej sytuacji każdy z nas dba o to, aby jak najbardziej izolować się od reszty społeczeństwa. Wychodzenie z domu ogranicza się do minimum. Aktor, Bartek Kasprzykowski stosuje się do odgórnych zaleceń, jednak zdarzyło mu się, że musiał opuścić swój dom. To, co spotkało go na ulicy, było dla niego wielkim zaskoczeniem. 

ZOBACZ TEŻ: Bartek Kasprzykowski wspomina WOŚP. Naszą uwagę zwraca to, jak zwraca się do ukochanej

Bartek Kasprzykowski wyśmiany za chodzenie w masce

Bartek Kasprzykowski przykrą sytuacją podzielił się na swoim Instagramie. Aktor wyszedł z domu i założył maseczkę ochronną. Jak się okazuje, grupa budowlańców wyśmiała jego środki ostrożności. 

Dziś trzeba było. Pierwszy raz od zamknięcia. Pozdrawiam panów z budowy, co pozorowali pracę, ale humor im dopisywał, bo śmiali się z mojej maski i rękawiczek. Dużo zdrowia im życzę i ich starym matkom. I żonom. I dzieciom. I rodzicom ich wesołych kolegów, co śmieją się z histerii lemingów. Widać z matmy była pała, bo nie znają skutków takiej ignorancji. Albo oglądają tylko te wiadomości, które im pasują - czytamy w poście aktorka. 

W dalszej części wpisu aktor zaapelował do swoich obserwatorów, aby nie lekceważyli zagrożenia i wspierali się nawzajem w tym trudnym dla nas wszystkich czasie. 

Zostaję w domu dla moich teściów i rodziców, dzięki którym mogę jeździć po Polsce z przedstawieniem. Zostaję dla tych, którzy śmieją się na budowie. I dla nich, kiedy muszę, noszę te akcesoria. Odkopałem tę maseczkę w naszej apteczce, bo nie ma w aptekach. Jeżeli niepotrzebnie ją noszę, napiszcie, bo już się gubię w zaleceniach... chcę dobrze dla tego kraju. Jesteś patriotą? Zostań w domu -  zakończył.

Całkowicie się z nim zgadzamy!

RG

Więcej o:
Komentarze (140)
Bartek Kasprzykowski został wyśmiany, gdy wyszedł z domu w maseczce. "Nie znają skutków takiej ignorancji"
Zaloguj się
 • berserc

  Oceniono 22 razy 22

  Masek nie ma więc rząd nie powie - noście! Tymczasem Agencja Rezerw Materiałowych kupowała miał węglowy zamiast masek i kombinezonów ochronnych. Jakiś radny PiS się dorabia na Śląsku na maseczkach, których sprowadził z Rosji za 10 mln zł - czy US sprawdzi skąd miał taką kasę? Prowizja? Bagatelka 650 000 zł prawie za darmo oddał łaskawca szpitalom....

 • amabilis

  Oceniono 23 razy 17

  Mówienie, że osobom zdrowym maski są niepotrzebne to totalna bzdura ! Mówią tak, bo masek nie ma i ludzie wściekaliby się o to, że władze nie zapewniĺy dostaw do aptek. NIKT z nas nie wie, czy jest zdrowy, czy nie. Można nie mieć ŻADNYCH objawòw i ZARAŻAĆ, dlatego noszenie masek jest NIEZBĘDNE. Wyśmiewane działań prewencyjnych jest totalną ignorancją.Tak zachowują się pustaki, uważajace się za nieśmiertelnych i mające gdzieś cudze zdrowie. Lepszą jest jakakolwiek ochrona niż jej brak.

 • gawithh

  Oceniono 14 razy 14

  Polecam artykuł naukowy do wygooglowania "Evaluating the protection afforded by surgical
  masks against influenza bioaerosols" Badania skuteczności masek, ale w kontakcie z wirusem grypy.
  No i naukowcy ustalili, ze:
  "The team used a nebulizer to simulate a person coughing or sneezing, and found that the virus was detectable for three hours in the air."
  Nie zakladanie maski w zamkniętych pomieszczeniach takich jak sklepy np. to igranie z ogniem.

 • grundol1

  Oceniono 12 razy 12

  Całe zniechęcanie w Polsce do noszenia maseczek wynika wyłącznie z tego, że nie ma ich dla wszystkich. Gdyby były dla wszystkich to nakaz noszenia ich w miejscach publicznych byłby jak najbardziej na miejscu. Zresztą zobaczycie przyszłej zimy.

 • dana515

  Oceniono 17 razy 11

  Nie przejmuj się nimi. To ta część społeczeństwa, która słucha Radia Maryja, a Kurski mówi o niej, że ciemny lud to kupi. Mieli pałę w szkole z biologii i nie mają pojęcia co to jest wirus, i jak się rozprzestrzenia, a oglądają tylko TVP. Noś maseczkę przy każdym wyjściu z domu i chroń siebie i bliskich. Bo tylko tak tę wojnę możemy wygrać. Pozdrawiam.

 • atr8

  Oceniono 14 razy 10

  "- czytamy w poście aktorka."
  Sorry, ale p.Kasprzykowski to aktor całą gębą, a nie jakiś aktorek, redaktorzyny.

 • danutakaczmarek1

  Oceniono 9 razy 9

  Jest prawdopodobnie iż Polsce jest i będzie problem z maseczkami .W Polsce tak na prawdę nie ma nic . Dlaczego w Japonii na Tajwanie ,w Singapurze w Chinach noszą maseczki . To te narody są takie głupie i ni wiedzą ,że maseczki nic nie dają ja mówią polacy ?To po co kupiono maseczki dla policji ? Jeżeli jak czytam w komentarzach maseczka nic nie daje to po co mają ją lekarze i pielęgniarki ? Moim zdaniem w interesie rządzących jest cicha eliminacja części społeczeństwa np im więcej umrze ludzi w wieku emerytalnym to zaoszczędzi budżet ZUS i zarobi kościół na pogrzebach . Włosi i Hiszpanie zachowali się tak jak Polacy ,że im nic nie grozi . To co teraz się dzieje to pestka .wirus w Polsce dopiero się rozkręca .Jeżeli ktoś z własnej zarazi się i umrze to dobrze .

 • el.pistolero

  Oceniono 23 razy 9

  @wino0000006
  A wiesz pajacu, że ponad 20% choruje bezobjawowo, czyli nawet o tym nie widzą, a zarażają na lewo i prawo. Zatem pajacu, jakby wszyscy nosili maseczki, to zarżeń byłoby dużo mnie, bo nie zarażałyby osoby nieświadome.

 • jack_black_75

  Oceniono 7 razy 7

  Cały czas się powtarza, że zdrowi nie powinni nosić maseczek, ale kto z nas wie z całą pewnością, że jest zdrowy? Możemy przechodzić go bezobjawowo lub może to być bardzo wstępne stadium choroby. Może nie mieć objawów a zarażać, dlatego, gdyż masz kontakt z człowiek poza Twoim domem załóż tę maseczkę (jeśli masz), bo to nie duży wysiłek. Przypomina to sytuację, że "jak przechodzę na pasach to się nie rozglądam, bo mam pierwszeństwo" - pewnie tak, ale żadnych szans z samochodem.

Aby ocenić zaloguj się lub zarejestrujX