Meghan Markle i książę Harry wrócą do Wielkiej Brytanii? Księżniczka Eugenia już się wyprowadza z ich domu

Meghan Markle i książe Harry chcą wrócić do swojej posiadłości w Wielkiej Bytanii. Co teraz będzie z księżniczką Eugenią, która niedawno wprowadziła się tam wraz z mężem?

Meghan Markle i książę Harry na początku tego roku podjęli decyzję o odłączeniu się od rodziny królewskiej, zrzekając się przy tym wielu przywilejów. Jednym z nich była rezydencja Frogmore Cottage, którą parze podarowała królowa Elżbieta.

Zobacz wideo Księżna Meghan zwróciła się do młodych ludzi: "Jako mała dziewczynka byłam przerażona" [ENG]

Niedawno pisaliśmy o tym, że księżniczka Eugenia i jej mąż, Jack Brooksbank zamieszkali w domostwie Meghan i Harry'ego. Posiadłość Frogmore Cottage umiejscowiona jest w dogodnej dla nich lokalizacji, gdyż jest w niewielkiej odległości od Royal Lodge - rezydencji zamieszkiwanej przez księcia Andrzeja i Sarę Ferguson. Po przeprowadzce spodziewająca się dziecka młoda para zyskała możliwość częstszych kontaktów z Andrzejem i Sarą. Teraz w mediach pojawiają się jednak kolejne informacje.

Meghan Markle i książę Harry wrócą do Wielkiej Brytanii?

Meghan i Harry zrezygnowali z królewskiego życia na rzecz słonecznej Kalifornii. Jak jednak donoszą media, księżniczka Eugenia i jej mąż najwyraźniej wcale nie będą zakładać swojej rodziny we Frogmore Cottage. Okazuje się, że para już opuściła domostwo - twierdzi tak m.in. "Vanity Fair". Kilka dni później w sieci pojawiła się informacja, że do swojej posiadłości wrócą po nowym roku Meghan i Harry. 

Choć nie ma jeszcze oficjalnego potwierdzenia ich powrotu, w mediach społecznościowych nie brakuje plotek na temat zmiany, o której poinformował "Express UK". Na Twitterze pojawiło się pytanie nawiązujące do sytuacji.

Czy to możliwe, że #PrinceHarry i #MeghanMarkle planują powrót do Wielkiej Brytanii na początku 2021 roku?

Jeden z użytkowników pokusił się o jednoznaczną odpowiedź.

Tak. Wracają - napisał. 

Inny internauta zasugerował z kolei, że słusznie byłoby, gdyby majątek został zwrócony królowej.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.