Księżniczka Eugenia świętuje drugą rocznicę ślubu. Opublikowała zdjęcia z mężem z prywatnego albumu

Księżniczka Eugenia z okazji drugiej rocznicy ślubu dodała wiele zdjęć z mężem. Wielu z nich nie widzieliśmy do tej pory.

Dwa lata temu księżniczka Eugenia wyszła za mąż za Jacka Brooksbanka, przedsiębiorcę. Do tej pory tworzą szczęśliwe małżeństwo, a na początku 2021 roku po raz pierwszy zostaną rodzicami. Radosną nowinę ogłoszono pod koniec września. Przyszła mama czuje się dobrze, a do sieci niedawno trafiły jej zdjęcia, na których możemy zobaczyć, że ciąża jej służy.

Księżniczka Eugenia świętuje drugą rocznicę ślubu

12 października małżonkowie świętowali drugą rocznicę ślubu. Na Instagramie dodano wpisy, w których celebrowano ten dzień. Jeden z nich pojawił się na profilu księżniczki. Eugenia opublikowała kilka zdjęć z mężem. Niektóre z nich zostały zrobione podczas ich prywatnego czasu, inne pochodzą z dnia zaślubin.

Dwa wspaniałe lata małżeństwa i dziesięć lat razem. Cudowne wspomnienia. Zawsze mój drogi Jack - napisała poruszona.
Zobacz wideo Księżniczka Eugenia dodała niepublikowane zdjęcia

W komentarzach pojawiło się wiele gratulacji oraz miłych słów. Wiele osób doceniło to, że pokazała ujęcia z ich domowego życia:

Piękne zdjęcia, dziękujemy za ich udostępnienie.
Jesteście wspaniałą parą. Życzę wam wielu lat szczęścia, bądźcie zawsze szczęśliwi tak, jak do tej pory.
Doskonale dobrani! Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy - zachwycają się użytkownicy Instagrama.

Życzenia małżonkom złożył także projektant Zac Posen, który stworzył suknię ślubną Eugenii. Zapewnił, że nigdy nie zapomni magicznego dnia, w którym się pobrali. Pogratulował im także powiększenia rodziny i wyraził nadzieję, że zawsze będą w sobie tak zakochani.

 

Księżniczka Eugenia i Jack Brooksbank - kontrowersyjny ślub

Na weselu księżniczki Eugenii i Jacka bawiło się ponad 850 gości, w tym członkowie rodziny królewskiej oraz przyjaciele małżonków (m.in. Robbie Williams, Naomi Campbell, Kate Moss, Demi Moore oraz George Clooney z żoną Amal). Ślub kosztował fortunę, za samą ochronę zapłacono ponad dwa miliony funtów. To wszystko z kieszeni podatników, co wzbudziło wiele kontrowersji, gdyż Eugenia nie ma obowiązków reprezentacyjnych w rodzinie królewskiej i zajmuje dziesiąte miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.