Księżniczka Eugenia spodziewa się pierwszego dziecka. Do sieci trafiły jej najnowsze zdjęcia. Ciąża jest mocno widoczna

Księżniczka Eugenia już niedługo zostanie mamą. Na najnowszych zdjęciach widać, że ciąża jej służy.

Pod koniec września na oficjalnym profilu rodziny królewskiej pojawiła się informacja, że księżniczka Eugenia spodziewa się dziecka. Tym samym potwierdziły się domysły, które krążyły od jakiegoś czasu - wszystko za sprawą jej okrąglejszego brzucha. Kolejny prawnuk królowej Elżbiety II pojawi się na świecie na początku 2021 roku.

ZOBACZ TEŻ: Księżniczka Eugenia jest w ciąży! Królowa Elżbieta II będzie miała kolejnego potomka. Znany jest termin porodu

Jej Książęca Wysokość Eugenia z Yorku i Jack Brooksbank mają przyjemność ogłosić, że spodziewają się dziecka. Potomstwo przyjdzie na świat z początkiem 2021 roku. Książę Yorku i Sarah, księżna Yorku, pan i pani George Brooksbank, królowa i książę Edynburga są zachwyceni wiadomością - brzmiał komunikat.

Księżniczka Eugenia jest w ciąży

Przez długi czas nie udało się zrobić zdjęć przyszłej mamie. Aż dotąd. Na ujęciach, które zrobiono jej na ulicy, widzimy, jak się prezentuje w ciąży. Księżniczka postawiła na stylizację w ciemnych barwach. Ma na sobie obcisłą sukienkę za kolano, z paskiem w talii. Na nią zarzuciła płaszcz. Do tego dobrała czarne kozaki oraz torebkę. Zdjęcia zobaczycie w naszej galerii.

Księżniczka Eugenia w tym roku skończyła 30 lat. Od dwóch lat jej mężem jest Jack Brooksbank, przedsiębiorca. Na ich weselu bawiło się ponad 850 gości, w tym członkowie rodziny królewskiej oraz przyjaciele małżonków (m.in. Robbie Williams, Naomi Campbell, Kate Moss, Demi Moore oraz George Clooney z żoną Amal). Ich ślub kosztował fortunę, za samą ochronę zapłacono ponad dwa miliony funtów. To wszystko z kieszeni podatników, co wzbudziło wiele kontrowersji, gdyż Eugenia nie obowiązków reprezentacyjnych w rodzinie królewskiej i zajmuje dziesiąte miejsce w linii sukcesji brytyjskiego tronu.

ZOBACZ TEŻ: Księżniczka Eugenia opublikowała odważne zdjęcie, na którym widać sporą bliznę. Internauci: Jesteś niesamowita

Zobacz wideo Rodzina królewska świętowała urodziny królowej
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.