Dorota Szelągowska pokazała się bez makijażu. "Oto proces tworzenia Pani z Telewizji". Krok po kroku robi się na bóstwo

Dorota Szelągowska pochwaliła się na Instagramie zdjęciem bez makijażu i przy okazji, pokazała obserwatorom, jak wyglądają jej przygotowaia przed występem na wizji.

Dorota Szelągowska swoje pierwsze kroki w telewizji stawiała już dawno, bo jeszcze pod koniec lat 90. Wówczas prowadziła wiele programów w Telewizji Publicznej m.in.: "Rower Błażeja", jednak na swoje medialne pięć minut musiała jeszcze sporo poczekać. Głośniej zrobiło się o niej w 2013 roku, gdy wyszła za Adama Sztabę. Ta miłość nie przetrwała próby czasu, jednak nie przeszkodziło jej w zrobieniu kariery na antenie TVN. Od 2014 roku prowadzi programy związane z aranżacją wnętrz, które cieszą się ogromną popularnością wśród widzów. Sama zainteresowana jest również aktywna na Instagramie, gdzie dzieli się nowinkami ze swojego prywatnego i zawodowego życia. Tym razem pochwaliła się, jak wyglądają jej przygotowania do pracy.

'Totalne remonty Szelągowskiej'Dorota Szelągowska odnowiła smutne poddasze, które nie było remontowane od 20 lat. Wyszło luksusowo

Dorota Szelągowska bez makijażu

Mimo że Dorota Szelągowska w telewizji zawsze występuje w makijażu, to w na zdjęciach zamieszczanych na Instagramie chętnie pokazuje się w naturalnej wersji. Co więcej, nie uważa tego za nic nadzwyczajnego, z czym w zupełności się z nią zgadzamy. Tuż przed rozpoczęciem zdjęć na planie programu Dorota Szelągowska przy pomocy fryzjera i makijażystki robi się na bóstwo. Dekoratorka wnętrz pokazała krok po kroku, jak wyglądają jej przygotowania. Zobaczcie sami.

Jak powstaje Szelągowska? Oto proces tworzenia Pani z Telewizji. Dziękuję autorom - napisała pod postem.
 

Internauci chwalą celebrytkę za naturalność i spora część z nich uważa, że bez makijażu prezentuje się również dobrze. Podzielacie ich zdanie?

ZOBACZ TEŻ: Rozenek martwi się, że za wolno chudnie po ciąży. Pociesza ją Szelągowska. Prezenterka złożyła jej zabawną propozycję

Zobacz wideo Dorota Szelągowska urządza swoje nowe mieszkanie. Pochwaliła się projektem
Więcej o: