Rozenek martwi się, że za wolno chudnie po ciąży. Pociesza ją Szelągowska. Prezenterka złożyła jej zabawną propozycję

Małgorzata Rozenek pochwaliła się zdjęciem z planu nowego programu. Celebrytka narzeka, że nie może schudnąć, jednak Dorota Szelągowska jest zupełnie innego zdania.

Małgorzata Rozenek w czerwcu urodziła trzeciego syna, któremu dała na imię Henryk. Świeżo upieczona mama bardzo szybko wróciła do pracy i zaledwie kilkanaście dni po porodzie pojawiła się na planie programu "Projekt Lady". Rozenek jak większość kobiet po ciąży, chce jak najszybciej wrócić do poprzedniej wagi, z tą różnicą, że Małgosia będzie robiła to przed kamerami. Pochwaliła się właśnie zdjęciem z planu programu "Rozenek cudnie chudnie".

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek prezentuje muskuły w nowym poście na Instagramie. Internautka: "Ćwiczyć w make-upie?"

Doda, Małgorzata RozenekDoda pokazała mem z Małgorzatą Rozenek

Małgorzata Rozenek narzeka, że za mało chudnie

Już niedługo na antenie TVN Style zadebiutuje nowy program z Małgorzatą Rozenek w roli głównej. Celebrytka będzie ćwiczyła pod okiem kamer i trenera, aby wrócić do formy sprzed trzeciej ciąży. Właśnie pochwaliła się zdjęciem z planu i zaznaczyła, że średnio jej idzie z utratą wagi.

Amal i George ClooneyTrzyletni syn George'a Clooneya przerwał mu wywiad! "Masz czekoladę na buzi". Słodko?

Kolejny dzień na planie „Rozenek Cudnie Chudnie” dla TVN Style. Problem w tym, że Rozenek jakoś cudnie nie chudnie. A co u Was? Bo ja mam dziś jakiś beznadziejny dzień- czytamy pod postem Małgosi.
 

Post żartobliwie skomentowała jej koleżanka ze stacji- Dorota Szelągowska.

Jak Cię ostatnio widziałam, byłaś tak chuda, że mogłabym Cię wynieść z planu w kieszeni kurtki. W drugie byłyby kosmiczne kozaki- napisała. 

Małgosia nie zostawiła jej komentarza bez odpowiedzi. 

Rzućmy wszystko i chodźmy na bezę- odpisała rozbawiona. 

Małgorzata RozenekMałgorzata Rozenek instagram.com@m_rozenek

Zabawne?

ZOBACZ TEŻ: Małgorzata Rozenek zabrała swoją makijażystkę na plan filmu Vegi. Fanka: Bawi mnie to udawanie gwiazdy filmowej. Odpowiedziała

Zobacz wideo Małgorzata Rozenek i Radosław Majdan na pełnym czułości filmiku z synkiem Henrykiem