Marta Żmuda-Trzebiatowska w świątecznym nastroju prezentuje klimatyczne wnętrze salonu. Kominek z lampkami zachwyca

Święta już tuż-tuż, a gwiazdy coraz chętniej pokazują w mediach społecznościowych ozdobione klimatycznymi lampkami wnętrza domów. Nawet Marta Żmuda-Trzebiatowska, choć stara się chronić swoją prywatność, pokusiła się o zaprezentowanie fragmentu salonu.

O Marcie Żmudzie-Trzebiatowskiej wiemy sporo, bowiem zarówno ona, jak i jej mąż Kamil Kula, od lat funkcjonują w show-biznesie. Pomimo życia na świeczniku para dokłada starań, by choć w minimalnym stopniu zachować prywatność wyłącznie dla siebie, dlatego w ich mediach społecznościowych nie uświadczymy zdjęć dzieci czy relacji, w których wirtualnie oprowadzają fanów po swoim domu. Aktorka tym razem opublikowała post, w którym poleca internautom prezenty pod choinkę, a przy okazji dzięki fotografii uchyliła rąbka tajemnicy, jak wygląda wnętrze jej salonu. Klimatyczny kominek robi wrażenie. 

Świąteczny nastrój u Marty Żmudy-Trzebiatowskiej

Gwiazda "Blondynki" i serialu "Na dobre i na złe" jest zwolenniczką upominków, które wniosą do życia obdarowanego szczególną wartość. W najnowszym instagramowym wpisie poleca więc, by na święta sprezentować najbliższym książki. Pozując w salonie z owiniętym w kokardę podarunkiem, zwróciła uwagę fanów na zapełniający tło zdjęcia kominek. 

 
Święta tuż-tuż… Dużo obowiązków na Twojej głowie i jeszcze zastanawiasz się, czym obdarzyć swoich bliskich? Pozwól, że podsunę Ci pomysł. Wybierz książkę dla swojego dziecka, partnera, mamy, najlepszej przyjaciółki. Zaufaj mi, że ten pozornie mały podarunek zawsze sprawdza się jako wielki prezent od serca - czytamy w sponsorowanym poście aktorki. 

Bożonarodzeniową atmosferę zdjęcia dopełnia czerwono-zielona stylizacja gwiazdy oraz lampki zawieszone na kamiennym kominku, na którym nie zabrakło również ozdobnych świec. 

Drewno i jasne, naturalne kolory ewidentnie dominują w wystroju wnętrza, do którego z pewnością pięknie wkomponuje się świąteczne drzewko. 

Zobacz wideo Marta Żmuda-Trzebiatowska o planach zawodowych po ciąży!
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.