Karolina Płocka z "Top Model" w odważnym wydaniu. Mocny makijaż i złota stylizacja. Internauci: Niczym aktorka z "Gambit królowej"

Karolina Płocka pochwaliła się na Instagramie zdjęciami w dosyć odważnym wydaniu. Fani porównują ją do hollywoodzkiej aktorki, która zagrała główną rolę w hicie Netfliksa.

Tegoroczna edycja "Top Model" z pewnością zostanie zapamiętana na bardzo długo. Wszystko przez skandal, który został ujawniony dzień przed finałem programu. Okazało się, że jeden z uczestników, Dominic D'Angelica, znajduje się w oficjalnym rejestrze przestępców seksualnych, który jest dostępny na stronie sądu hrabstwa Amador w stanie Kalifornia. Rzeczniczka ofiary w rozmowie z polskim portalem zdradziła, że on i jego brat bliźniak podpisali się swoimi imionami na ciele dziewczyny. Do tej pory Dominic wprost nie odniósł się do tych zarzutów, za to zwrócił się do polskich "fanów" i przyznał, że się za nimi stęsknił. Inni uczestnicy starają się wykorzystać swoje pięć minut i kują żelazo póki gorące. Przykładem jest Karolina Płocka, która pochwaliła się ostatnio zaskakującą metamorfozą.

Zobacz wideo Patrycja opowiedziała o zakażeniu koronawirusem

Marcin Dorociński, Patryk VegaMarcin Dorociński dosadnie zdradził, co myśli na temat filmów Patryka Vegi

"Top Model". Karolina Płocka w odważnym wydaniu

Karolina Płocka zaszła w programie bardzo daleko i od samego początku była ulubienicą widzów. Jej profil na Instagramie obserwuje już ponad 140 tysięcy osób, a młoda modelka ma już za sobą pierwsze komercyjne współprace. Ostatnio pochwaliła się również odważną metamorfozą. Zaprezentowała się swoim fanom w bardzo mocnym makijażu i złotym garniturze. W takim wydaniu wygląda naprawdę świetnie!

Dzisiaj odwiedziłam miejsce, do którego uwielbiam wracać, Naruszewicza12a, czuję się jak w domu. A wy jesteście świadkami tego, co można stworzyć w niesamowicie rodzinnej atmosferze - napisała.
 

Maffashion zamówiła przystrojenie choinki za 800 złotychMaffashion prezentuje smukłą figurę po ciąży. "Wracam"

Internauci byli pod wrażeniem tej metamorfozy. Niektórzy z nich zauważyli nawet podobieństwo do aktorki, która w hicie Netfliksa "Gambit królowej" wciela się w główną postać.

Przypominasz mi tą aktorkę z "Gambit królowej".
Niczym aktorka z "Gambit królowej".
Ale podobna do głównej aktorki z "Gambit królowej" - pisali.

Wy również widzicie to podobieństwo?