Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk wspólnie bawią się z Kazikiem. Dumna mama chwali się nagraniem. "Bam bam"

Martyna Gliwińska zrelacjonowała na Instagramie wspólną zabawę z synem i byłym partnerem. Jak się okazuje, ta dwójka ma wciąż świetny kontakt.

O Martynie Gliwińskiej w polskich mediach zaczęło się mówić kilka dobrych lat temu, gdy wyszło na jaw, że ta spotyka się z Jarosławem Bieniukiem. Sama zainteresowana nie pojawiała się u boku znanego partnera na ściankach, jednak już na Instagramie zdarzało jej się relacjonować ich wspólne życie. Związek piłkarza i dekoratorki wnętrz z Trójmiasta budził spore medialne zainteresowanie, więc wieść o ich rozstaniu również nie przeszła bez medialnego echa. Sprawy się na tyle skomplikowały, że rozpad ich związku zbiegł się w czasie z ciążą Gliwińskiej. W marcu 2020 roku na świat przyszedł syn pary Kazik. Mimo że relacja dobiegła końca, ci wciąż spędzają wspólnie czas z synem.

Jarosław Bieniuk, Zuzanna PactwaJarosław Bieniuk świętował z Zuzanną Pactwą szczególny dzień

Martyna Gliwińska i Jarosław Bieniuk bawią się z synem

O powrocie Jarosława Bieniuka do Martyny Gliwińskiej nie może być już mowy, bowiem piłkarz od kilku tygodni spotyka się z modelką Zuzanną Pactwą, co równie chętnie pokazuje w mediach społecznościowych. 

Przypominamy: Jarosław Bieniuk spędził romantyczny weekend z ukochaną. Pokazał, jak wygląda ich "perfekcyjny poranek"

Piłkarz wciąż aktywnie uczestniczy w życiu najmłodszego syna i to w towarzystwie swojej byłej. Martyna Gliwińska pochwaliła się krótkim nagraniem, na którym widzimy bawiącego się Kazika. Oznaczyła również Bieniuka, który udostępnił post także na swoim profilu. Zobaczcie zresztą sami. 

KayahKayah świętuje urodziny syna

Kazik BieniukKazik Bieniuk instagram.com@jaretpalmer

Urocze? 

ZOBACZ TEŻ: Związek Jarosława Bieniuka i Zuzanny Pactwy coraz poważniejszy. Modelka została przyłapana, gdy odjeżdżała jego autem

Zobacz wideo Martyna Gliwińska opowiada o ciąży