Kayah świętuje urodziny syna. Pokazała zdjęcie z Rochem

Kayah zamieściła na Instagramie archiwalne zdjęcie z synem. Piosenkarka w ten sposób przypomniała fanom o jego 22. urodzinach. Nie zabrakło poruszającego wpisu.

Kayah ponad 20 lat temu poślubiła producenta telewizyjnego - Rinke Rooyensa. Niestety ich związek nie przetrwał próby czasu, a para rozwiodła się w 2010 roku. Mimo wszystko obydwoje wciąż utrzymują bliskie relacje, a to za sprawą również ich syna - Rocha, który właśnie obchodził 22 urodziny. Z tej okazji dumna mama pochwaliła się ich wspólnym zdjęciem na Instagramie.

ZOBACZ TEŻ: Kayah świętuje 102. rocznicę przyznania kobietom praw do głosowania. Nawiązała do obecnej sytuacji Polek. "My też mówimy dosyć!"

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz pokazała nagranie z wesela. Wiadomo, kto złapał bukiet

Kayah świętuje urodziny syna

Kayah i Rinke Rooyens mają jedno wspólne dziecko. Mowa tutaj oczywiście o ich synu Rochu. Ten stroni od mediów i idzie bardziej w ślady ojca niż mamy, bowiem pracuje w firmie produkcyjnej należącej do taty. Dokładnie 1 grudnia Roch obchodził swoje 22 urodziny, o czym nie mogła zapomnieć jego mama. Kayah zamieściła na Instagramie wspólne zdjęcie i opatrzyła jej wzruszającym, urodzinowym wpisem.

22 lata! Odbiłam od brzegu w nieznaną podróż. On także. Oby jak najmniej sztormów!!! Dziękuję, że dowiedziałam się, co to Miłość!!! LOVE SYNU - napisała Kayah. 
 

Joanna PrzetakiewiczJoanna Przetakiewicz wspomina swoje pierwsze spotkanie z Rinke. Chciała go wyswatać ze swoją koleżanką

Pod postem pojawiła się cała masa urodzinowych życzeń od internautów, a także koleżanek z branży piosenkarki m.in. Joanny Przetakiewicz, Małgorzaty Kożuchowskiej, Pauliny Sykut, czy Pauliny Krupińskiej. Oczywiście Plotek również dołącza się do życzeń! 

Roch Rooyens nie pojawia się zbyt często u boku znanych rodziców w mediach. Na próżno szukać go również w mediach społecznościowych. Jak dziś wygląda? Jego tata niedawno zamieścił na Instagramie ich wspólne zdjęcia z wesela.

 

ZOBACZ TEŻ: Joanna Przetakiewicz opowiedziała o chorobie Rinke. "Leżał bez ruchu, pod kroplówkami". Wtedy zdecydowała się go poślubić

Zobacz wideo Czy Viki Gabor mówi do Kayah "ciociu"? [Koło Plotka]