Magda Gessler otworzyła sklep internetowy. Ceny zwalają z nóg, a to nie koniec. Oburzona fanka: Mózg eksploduje od głupoty

Magda Gessler prowadziła lokal, który jednak musiał zostać zamknięty, a zamówienia przeniosły się do sieci. Restauratorka wpadła na inny pomysł i zdecydowała, że zacznie sprzedawać produkty na wynos.

Magda Gessler jakiś czas temu doradzała fanom, jak przetrwać w tym trudnym czasie. Sama zdecydowała się jak najlepiej go wykorzystać i postanowiła już nie tylko sprzedawać dania na wynos, ale też zaoferować świeże przetwory i marynaty.

Zobacz wideo Magda Gessler zakręciła Kołem Plotka!

Magda Gessler wprowadziła nową opcję "U Fukiera"

Magda Gessler otworzyła sklep internetowy z przekąskami ze swojej restauracji. W "Delikatesach u Fukiera" kupić można dania obiadowe, wędliny, sery oraz przetwory. Nie jest to jednak takie proste - trzeba wypełnić specjalny formularz dołączony do wiadomości. 

Mamy do zaoferowania całą spiżarnię świeżych produktów, przetworów i marynat przygotowywanych pod czujnym okiem szefa kuchni Patryka Burnickiego w oparciu o drogocenne receptury Magdy Gessler. Wszystko przygotowane z najwyższej jakości składników od najlepszych dostawców w Polsce - czytamy na stronie lokalu.

Magda Gessler, Lara Gessler, NenaMagda Gessler wreszcie zapozowała z wnuczką. To jej pierwsze zdjęcie z Neną

Ceny w lokalu Magdy Gessler zwalają z nóg

Magda Gessler swoje pomysły kulinarne zawsze porządnie wyceniała. Zarówno potrawy i przekąski w jej lokalu, jak i sklepowe produkty nie należą do najtańszych. Za kilogram białej kiełbasy "z naszej masarni" trzeba zapłacić ponad 40 złotych, z kolei zakup szynki wiejskiej to już koszt 60 złotych. Równie drogie są wspomniane przetwory i marynaty - za kurki czy ogórki w słoiku Gessler żąda aż 20 złotych. Ponadto, nawet jeśli ktoś zdecydowałby się na zakupy u Magdy, problem pojawia się także przy płatności, na co zwróciła uwagę jedna z fanek. 

Magda Gessler, Lara GesslerMagda Gessler pokazała ulubione zdjęcia Lary z dzieciństw

Otworzyliście sklep internetowy. Nie można płacić kartą kredytową, XXI wiek, brawo. Mózg eksploduje od głupoty. Bitcoinem można płacić? Wybraliście jakieś bezpieczne płatności według jakiegoś speca z marketingu, który nie odkrył istnienia kart płatniczych? Gratuluję - napisała oburzona internautka.

Dobry start?

Zobacz też: Schronisko Smaków samowolką budowlaną? Magda Gessler odcina się od lokalu. "Mam wpływ na wystrój"