Anna Lewandowska pokazała urocze zdjęcia z córką i ciążowym brzuchem koleżanki w roli głównej. "Laura też czeka"

W instagramowej relacji na profilu Anny Lewandowskiej pojawiły się zdjęcia, na których widać młodszą córkę trenerki. Laura wtula się w ciążowy brzuszek.

Anna Lewandowska jest aktywna w mediach społecznościowych i choć stara się chronić prywatność córek, zdarza jej się zrobić wyjątek i opublikować zdjęcie czy nagranie, którego bohaterkami są Klara i Laura. Nie jest tajemnicą, że dziewczynki są oczkiem w głowie rodziców, a Lewandowscy doskonale łączą rodzicielstwo z pracą i karierą w taki sposób, by znaleźć czas na wszystko.

Zobacz wideo

Niedawno pisaliśmy o tym, że Anna Lewandowska pokazała, jak spędza niedzielne popołudnie w towarzystwie najbliższych. Tym razem w serii InstaStories "Lewej" pojawiły się zdjęcia Laury w niecodziennym towarzystwie.  

Anna Lewandowska i Klara LewandowskaCórka Anny Lewandowskiej, Klara napisała list do Świętego Mikołaja. Ma dosyć zaskakujące marzenie

Laura Lewandowska pozuje przy ciążowym brzuszku

W najnowszej instagramowej relacji widzimy Laurę w towarzystwie dwóch przyszłych mam - Boki Bo Lazarevic z Munich Models oraz stylistki i dyrektorki kreatywnej, Viky Rader. Zarówno Viky, jak i Boka -  podobnie jak Anna Lewandowska - są obecnie matkami dwójki dzieci. Obie panie lada moment przywitają na świecie swoje kolejne pociechy. 

Laura czuje się komfortowo. Czekamy - napisała Anna Lewandowska przy zdjęciu córki z Rader.

Anna LewandowskaAnna Lewandowska w bluzie z sieciówki. "Śliczna jest". Wiemy, gdzie można ją kupić i w jakiej jest cenie

Laura też czeka - czytamy przy fotografii z Lazarevic.

Przypomnijmy, że Laura Lewandowska przyszła na świat 6 maja 2020. Radosną nowiną jako pierwszy podzielił się ze światem szczęśliwy tata. Kilka dni przed narodzinami drugiej córki Lewandowscy świętowali trzecie urodziny Klary. Rodzice wyprawili dziewczynce piękne przyjęcie. Obie pociechy urodziły się w podobnym terminie i będą obchodzić urodziny niemal tego samego dnia.