Anna Lewandowska tańczy z Klarą w kuchni. Potem spacerek z Laurą po lesie. Tak wygląda niedzielna sielanka

Anna Lewandowska pokazała, jak spędza wolną niedzielę w towarzystwie męża i dzieci. Były tańce, zabawy, ale znalazł się również czas na naukę.

Choć Anna i Robert Lewandowscy starają się chronić prywatność swoją i dzieci, czasem zdarza im się nagiąć żelazne reguły i opublikować zdjęcie lub nagranie, którego bohaterkami są ich córki. Najczęściej osiągnięciami dziewczynek chwali się dumna mama. Ania ostatnio opublikowała między innymi nagranie ze wspólnego treningu ze starszą córką. Trudno się dziwić, że "Lewa" chwali się postępami Klary. 3-latka robi burpeesy jak prawdziwa sportsmenka, a kondycji mogłaby jej pozazdrościć niejedna fit-instagramerka.

ZOBACZ TEŻ: Anna Lewandowska ćwiczy z Klarą. Co za profeska! "Jest niesamowita". Burpeesy jak u prawdziwej trenerki

Rodzinne popołudnie Lewandowskich: gra w piłkę, wózkowe szaleństwo i nauka angielskiego

W niedzielę na profilu Anny Lewandowskiej na Instagramie pojawiła się seria InstaStories z rodzinnego wypadu do parku. Zanim jednak Ania zaczęła relacjonować spacer z mężem i córkami, pokazała kolejny układ taneczny z Klarą, który nagrywają w ramach jej akcji "Forma do świąt".

Zobacz wideo Rodzinne popołudnie Lewandowskich

Jesienny anturaż sprzyjał uwiecznianiu rodzinnego szaleństwa. Zaaferowany tata przyglądał się z daleka buszowaniu w liściach swoich córek, nosił je na barkach podczas przechadzek parkowymi alejkami i pchał wózek, na którym rozgrywało się prawdziwe siostrzane szaleństwo.

Widać, że Klara ogromnie cieszy się z rodzeństwa. Podczas gdy mała Laura siedzi w wózku i obserwuje otaczające ją drzewa z wybarwionymi na żółto i czerwono liśćmi, Klara stoi na "schodku" wózka i zabawia małą siostrzyczkę, sprzedając jej buziaki. 

Ania nagrała również starszą córkę podczas "przepytywania" ze zwierzątek:

Jakie zwierzę ma paski? A jakie ma długą szyję? A jakie zwierzę ma grzywę ogromną? I które znosi jaja? - dopytywała mama.

Klara świetnie poradziła sobie z tym zadaniem, więc "Lewa" postanowiła podnieść poprzeczkę i przepytać 3-latkę ze zwierzątek, ale po angielsku: 

Jak jest po angielsku małpka? A jak jest po angielsku lew? A tygrys?

I z tym zadaniem Klara poradziła sobie świetnie, choć nie oby się bez drobnej pomocy mamy. 

Słodko?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.