Doda spotkała się z mężem! Emil Stępień znów wystąpił na Instagramie artystki. "Producenci"

Doda wróciła z tureckich wakacji i rzuciła się w wir pracy. Właśnie pracuje nad montażem "Dziewczyn z Dubaju". Pomagają jej Maria Sadowska, Paulina Gałązka i Emil Stępień.

W ostatnich dniach wyjątkowo wiele newsów pisze się o Dodzie. Wszystko za sprawą jej tajemniczego znajomego, który publikował w sieci jej zdjęcia, a pod jednym z nich wyznał jej nawet miłość. Amerykański muzyk tuż po tym, jak zainteresowały się nim media, usunął instagramowe konto i słuch o nim zaginął. Jak można było się spodziewać, fani zaczęli spekulować, czy w małżeństwie ich idolki wszystko jest w porządku. Rabczewska wróciła właśnie do Polski i zapozowała z Emilem Stępniem. Wyglądają na szczęśliwych.

Doda, Emil Stępień, Max HodgesEmil Stępień skomentował znajomość Dody z amerykańskim muzykiem

Zobacz wideo Doda zapłakana na ostatniej ze scen swojego filmu

Doda wróciła do Polski. Szczęśliwa pozuje z Emilem. "Producenci"

Kilkanaście dni lenistwa na tureckich plażach sprawiło, że Doda zatęskniła za pracą. Tuż po powrocie do Polski pojawiła się w studiu, w którym razem z Marią Sadowską kończy prace nad "Dziewczynami z Dubaju". Podczas finalizacji produkcji nie mogło zabraknąć również drugiego producenta, męża Doroty. Artystka zapozowała z nim do zdjęcia i szczerze się uśmiechała.

Sprawdź: Modne sukienki na plażę na Avanti24.pl!

Producenci "Dziewczyn z Dubaju" w pełnym składzie. Ostatnie szlify i film gotowy - ekscytowała się gwiazda na InstaStories.

Doda, Emil StępieńDoda, Emil Stępień screen IG @dodaqueen

Na takie zdjęcie fani artystki czekali. Dorota w końcu pokazała na swoim profilu męża, co nie zdarzało się  przez kilka ostatnich tygodni. Fani już jakiś czas temu zastanawiali się, czy Emil i Dorota się nie rozstali. Plotki te namnożyły się, kiedy na jaw wyszło, że gwiazda zna się z niejakim Maksem Hodgesem, który czule ją obejmował na zdjęciach, a pod jednym dał do zrozumienia, że oświadczył się ukochanej, która do złudzenia przypominała Dodę.

Doda, Max HodgesAmerykański muzyk do Dody: Kocham Cię. Znają się od roku

Myślicie, że artystka zechce odnieść się do całej sytuacji? Plotek pisał do niej na Instagramie, jednak odczytana wiadomość pozostała bez odpowiedzi.

Więcej o: