Doda spotkała się z mężem! Emil Stępień znów wystąpił na Instagramie artystki. "Producenci"

Doda wróciła z tureckich wakacji i rzuciła się w wir pracy. Właśnie pracuje nad montażem "Dziewczyn z Dubaju". Pomagają jej Maria Sadowska, Paulina Gałązka i Emil Stępień.

W ostatnich dniach wyjątkowo wiele newsów pisze się o Dodzie. Wszystko za sprawą jej tajemniczego znajomego, który publikował w sieci jej zdjęcia, a pod jednym z nich wyznał jej nawet miłość. Amerykański muzyk tuż po tym, jak zainteresowały się nim media, usunął instagramowe konto i słuch o nim zaginął. Jak można było się spodziewać, fani zaczęli spekulować, czy w małżeństwie ich idolki wszystko jest w porządku. Rabczewska wróciła właśnie do Polski i zapozowała z Emilem Stępniem. Wyglądają na szczęśliwych.

Zobacz wideo Doda zapłakana na ostatniej ze scen swojego filmu

Doda wróciła do Polski. Szczęśliwa pozuje z Emilem. "Producenci"

Kilkanaście dni lenistwa na tureckich plażach sprawiło, że Doda zatęskniła za pracą. Tuż po powrocie do Polski pojawiła się w studiu, w którym razem z Marią Sadowską kończy prace nad "Dziewczynami z Dubaju". Podczas finalizacji produkcji nie mogło zabraknąć również drugiego producenta, męża Doroty. Artystka zapozowała z nim do zdjęcia i szczerze się uśmiechała.

Sprawdź: Modne sukienki na plażę na Avanti24.pl!

Producenci "Dziewczyn z Dubaju" w pełnym składzie. Ostatnie szlify i film gotowy - ekscytowała się gwiazda na InstaStories.

Doda, Emil StępieńDoda, Emil Stępień screen IG @dodaqueen

Na takie zdjęcie fani artystki czekali. Dorota w końcu pokazała na swoim profilu męża, co nie zdarzało się  przez kilka ostatnich tygodni. Fani już jakiś czas temu zastanawiali się, czy Emil i Dorota się nie rozstali. Plotki te namnożyły się, kiedy na jaw wyszło, że gwiazda zna się z niejakim Maksem Hodgesem, który czule ją obejmował na zdjęciach, a pod jednym dał do zrozumienia, że oświadczył się ukochanej, która do złudzenia przypominała Dodę.

Myślicie, że artystka zechce odnieść się do całej sytuacji? Plotek pisał do niej na Instagramie, jednak odczytana wiadomość pozostała bez odpowiedzi.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.