Doda była na wakacjach z amerykańskim surferem? Nagranie, które wrzuciła na Instagram, nie uciszy plotek

Doda wróciła po długich wakacjach do Polski i od razu poinformowała o tym swoich fanów. Nowe nagranie z pewnością nie uciszy plotek o jej relacji z amerykańskim surferem. Celowa pomyłka?

Doda postanowiła zrobić sobie wakacje życia. Kiedy na planie filmu "Dziewczyny z Dubaju" padł ostatni klaps, szybko wybrała się na zasłużony urlop. Na jej Instagramie pojawiło się wiele zdjęć w strojach kąpielowych, jednak wszyscy byli ciekawi, z kim spędza czas w Turcji. W końcu u jej boku nie było męża, Emila Stępnia. Przez przypadek internauci wpadli na trop tajemniczego mężczyzny, który miał towarzyszyć wokalistce na wakacjach.

Marcelina Zawadzka na wakacjach w MeksykuMarcelina Zawadzka kusi nagraniem z basenu. Fani pod wyrażeniem jej figury

Zobacz wideo Przejęzyczenie Dody. Zrobiła to specjalnie?

Doda spędziła wakacje z amerykańskim surferem? To nagranie nie uciszy plotek

Wszyscy fani Dody zadają sobie pytanie, kim jest Max Hodges? Mężczyzna za pośrednictwem mediów społecznościowych wyznał artystce miłość, a jakby tego było mało, zasugerował, że się jej oświadczył. W sieci nie brakuje ich wspólnych zdjęć, na których czule się tulą, a nawet dają sobie buziaka. Zaledwie kilka godzin po tym, jak media zaczęły się rozpisywać o ich tajemniczej relacji, Amerykanin zablokował swoje konta. Doda póki co nie zamierza wprost komentować pojawiających się doniesień, jednak robi to trochę naokoło. Ostatnio polubiła bardzo dwuznaczny komentarz.

Wokalistka ponownie wzbudziła zainteresowanie. Tym razem chodzi o nagranie z lotniska. Gwiazda oraz jej przyjaciółka wróciły do Polski i od razu ta informacja pojawiła się w sieci. Jednak największą uwagę zwraca przejęzyczenie Dody.

Kochani, no co mogę wam powiedzieć. Wróciliśmy do Polski, wróciłyśmy... Gdzie czerwone dywany, gdzie płatki róż i gdzie szampany?

Tymon TymańskiTymon Tymański dokonał coming outu. Jest jak "Lou Reed, Fryderyk Chopin i Dawid Bowie" - biseksualny

Słowo "wróciliśmy" może sugerować, że z Dodą i jej przyjaciółką wrócił także tajemniczy Max. Myślicie, że to była celowa "pomyłka"?

Więcej o: