Viki Gabor szczerze o Ali Tracz i tajemniczo o swojej obecności na Eurowizji Junior 2020. "Piosenka, myślę, że jest czad"

"Eurowizja Junior 2020". Ala Tracz będzie reprezentowała Polskę podczas tegorocznego finału. Co na temat dziesięciolatki sądzi Viki Gabor, która zwyciężyła w konkursie Eurowizji Junior rok temu?

"Eurowizja Junior 2020" zbliża się wielkimi krokami. Przypomnijmy, że finał Eurowizji dla dzieci i młodzieży po raz drugi z rzędu organizowany jest przez Telewizję Polską

Zobacz wideo Polska na Eurowizji. Przypominamy najciekawsze występy [Popkultura Extra]

Polska ma na swoim koncie dwa następujące po sobie zwycięstwa przedstawicielek naszego kraju. W 2018 roku wygrała Roksana Węgel, a w 2019 Viki Gabor. W tym roku Polskę reprezentuje dziesięcioletnia Alicja Tracz spod Janowa Lubelskiego. 

Jacek KurskiEurowizja Junior 2020. Jacek Kurski przemówił po angielsku. "I welcome everyone of you"

"Eurowizja Junior 2020". Czy oprócz Ali Tracz zobaczymy Viki Gabor?

W programie "The Voice Kids" Alicja Tracz dostała się do finału pod opieką Dawida Kwiatkowskiego. Podczas "Eurowizji Junior 2020" dziesięciolatka zaprezentuje utwór "I'll be standing". Zarówno na temat utworu, jak i samej uczestniczki, wypowiedziała się jej poprzedniczka, Viki Gabor. W rozmowie z portalem "Telemagazyn.pl" Viki zdradziła też, czy pojawi się podczas Eurowizji Junior 2020.

Tak, pojawię się tam, nie zdradzę wam, co tam będę robić, bo tego wam nie zdradzę - odpowiedziała tajemniczo.

Tegoroczny finał będziemy mogli obejrzeć już w tę niedzielę 29 listopada 2020 roku.

Viki Gabor o Alicji Tracz

A co Viki sądzi na temat Alicji Tracz oraz piosenki konkursowej?

Ala jest świetną osobą, ma bardzo fajny charakter. Jest taka śmieszna, ma taką fajną energię. Ja bardzo lubię ludzi z taką energią, bo chce się z nimi pracować, tworzyć, więc to jest naprawdę super, a piosenka myślę, że jest czad. W ogóle jest odlot z tą piosenką. Jest taka fajna, eurowizyjna, w ucho wpada - powiedziała "Telemagazynowi".