"Eurowizja Junior 2020". Ala Tracz przygotowuje niespodziankę. Ze wsparciem przyszła jej siostra

Już 29 listopada Ala Tracz będzie reprezentować Polskę podczas "Eurowizji Junior 2020". Mimo młodego wieku dziesięciolatka nie traci czasu i nagrywa kolejne single. Tym razem tworzy świąteczny utwór w duecie z siostrą.

Dwa lata temu przełamaliśmy złą passę na "Eurowizji Junior" i po raz pierwszy w historii wygraliśmy ją. W finale zorganizowanym w Mińsku triumfowała Roksana Węgiel. Rok później sukces powtórzyła Viki Gabor, dzięki której muzyczny konkurs dla dzieci ponownie organizowany jest w Polsce (z powodu obostrzeń i pandemii będzie miał on inny charakter niż zwykle - każdy uczestnik zaśpiewa ze studia ze swojego kraju). Reprezentować będzie nas Ala Tracz z utworem "I'll be standing". Dziesięciolatka oprócz przygotowań do występu ma na głowie inny projekt. Razem z siostrą szykuje świąteczny singiel.

Alicja TraczAlicja Tracz mogła być zdyskwalifikowana! Jej piosenka nie spełnia standardów Eurowizji Junior.

Zobacz wideo Co łączy Roksanę Węgiel z Michałem Szpakiem?

Ala Tracz nagrywa świąteczny utwór z siostrą

Mimo młodego wieku Ala jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Publikuje w sieci wiele treści. W czwartek rano ogłosiła, że zaśpiewała w "The Voice of Poland" podczas drugiego "live'a", a dzień wcześniej zapowiedziała na InstaStories nowy singiel.

Szykujemy dla Was niespodziankę - napisała Ala pod zdjęciem z Olą na InstaStories.

Ala Tracz z siostrą OląAla Tracz z siostrą Olą screen Instagram @ala_tracz

Fani z pewnością nie mogą doczekać się nowości od Ali, tymczasem warto dodać, że nie będzie to jej pierwszy duet z siostrą. W maju na YouTubie pojawił się teledysk do singla "Przed nami cały świat".

 

Ala Tracz - kim jest?

Ala Tracz popularność zdobyła na początku 2020 roku, kiedy jeszcze jako dziewięciolatka wystąpiła na przesłuchaniach w ciemno w 3. edycji "The Voice Kids". Młoda wokalistka odwróciła wszystkie fotele i ostatecznie powędrowała do drużyny Dawida Kwiatkowskiego. Myślicie, że za tydzień podzieli losy Roksany Węgiel oraz Viki Gabor i wygra "Eurowizję Junior 2020"? Trzymamy kciuki!