Ida Nowakowska rzadko pozuje z mężem. A teraz takie piękne ujęcie! "Widać, jak wspaniale się uzupełniacie"

Ida Nowakowska od pięciu lat jest szczęśliwą mężatką. Prezenterka nie ukrywa swojej radości w mediach społecznościowych.

Ida Nowakowska przeżywa od niedawna niejako renesans swojej kariery. Tancerka zadebiutowała w show-biznesie jeszcze jako nastolatka, jednak po udziale w "You Can Dance" na długo zniknęła z mediów. Powróciła w 2018 roku i od tamtej pory umacnia pozycję jednej z naczelnych gwiazd TVP

Zobacz wideo Ida Nowakowska: "Myślałam, że całe życie spędzę w Los Angeles"

Ida Nowakowska na romantycznym zdjęciu z mężem

Podczas przerwy od polskich mediów Ida Nowakowska skupiła się bardziej na życiu prywatnym. W 2015 roku wzięła ślub z Jackiem Herndonem. Mężczyzna nie jest związany z show-biznesem, jednak sporadycznie towarzyszy żonie na branżowych imprezach. Gwiazda TVP chętnie pokazuje też ukochanego na swoim instagramowym profilu. Tym razem podzieliła się z obserwatorami czarno-białą fotografią, na której leży obok męża.

 

Jak widać po komentarzach, para ma wielu fanów. Romantyczny kadr rozczulił internautów, o czym szybko dali znać.

Wow, coś niesamowitego. Widać, jak wspaniale się uzupełniacie i wspieracie nawzajem, nawet na tym zdjęciu.
Jesteście wspaniali i wyjątkowi! Tak miło się patrzy na Was.
Nie można oderwać wzroku - czytamy pod zdjęciem.

Ida Nowakowska poznała swojego męża poznała na pierwszym roku studiów na Uniwersytecie Kalifornijskim. Studiowali tam razem aktorstwo. Połączyła ich wspólna pasja do sztuki. Po pięciu latach związku zdecydowali się na ślub. Para wspólnie mieszkała w USA, jednak rozwój polskiej kariery Idy sprawił, że musiała ona częściej i na dłużej zostawać w kraju. Zawsze starała się patrzeć na sytuację z optymizmem. Prezenterka przyznała nawet kiedyś, że rozdzielenie to doskonały sposób na udany związek.

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.