Ida Nowakowska chce zostać mamą. Co stoi na przeszkodzie? "Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre"

Ida Nowakowska otworzyła się na jeden z ważniejszych tematów. Prezenterka opowiedziała o swoim największym marzeniu, czyli macierzyństwie. Jak poważnie Ida podchodzi do tematu?

Ida Nowakowska nie ma problemu z otwartym mówieniu o swojej wierze oraz wychowaniu. Te dwa aspekty są dla niej niesamowicie ważne. Na tych wartościach buduje swoje relacje oraz planuje przyszłość. Jak wiele kobiet w jej wieku, zastanawia się, w jaki sposób będzie układać się jej życie. Jedno jest pewne, Nowakowska nie wyobraża go sobie bez dzieci.

Ida Nowakowska o wyroku TKIda Nowakowska: Życia nie można po prostu zlikwidować, bo ma się taką zachciankę

Zobacz wideo Ida Nowakowska: "Myślałam, że całe życie spędzę w Los Angeles"

Ida Nowakowska marzy o byciu mamą 

Nie tak dawno temu, Ida zapytana o plany na przyszłość zdradziła, że jej największe marzenie cały czas się nie spełniło. 

Dalej moim marzeniem jest po prostu mieć dzieci i zostać mamą. Nie wiem, jaki jest plan, może ich nie będę mogła urodzić, ale wtedy znajdę inny sposób na swoje macierzyństwo - wyznała Nowakowska w rozmowie z magazynem "Uroda życia".

Ida cały czas poważnie myśli o macierzyństwie. Prezenterka nie ukrywa, że niestety ma problem z zajściem w ciążę. Z tego względu stara się podchodzić do tematu rozsądnie, chociaż cały czas ma nadzieję, że kiedyś jej największe marzenie się spełni.

Ida NowakowskaIda Nowakowska podzieliła się szczerym wyznaniem. "Modlę się za dusze dzieci nienarodzonych"

Ida Nowakowska wie, że Bóg ma na nią plan

Rodzice zajmują szczególne miejsce w sercu gwiazdy, a wyniesione z domu nawyki i wartości cały czas są dla niej podstawą. To właśnie rodzice podkreślali, jak ważna jest cierpliwość w dążeniu do upragnionych celów.

Rodzice nauczyli mnie też pokory. Uważam, że to jedna z najpiękniejszych właściwości człowieka. Bardzo pilnuję, żeby jej nie stracić. Patrzę pokornie na swoją przyszłość, wiem, że to nie ja ją planuję, ale ktoś na górze, i że jego plan jest mądrzejszy niż ten mój. Więc wezmę to, co dostanę. Wierzę, że można mieć marzenia, cele, ale musimy przy tym być elastyczni w swoim myśleniu, bo Bóg wie lepiej, co jest dla nas dobre. I nawet jeśli nam się wydaje, że spotykają nas tylko utrudnienia, to głęboko wierzę, że wszystko jest po coś - tłumaczy Nowakowska.

Trzymamy kciuki, aby prośby Idy zostały wysłuchane!