Agata i Piotr Rubikowie śpiewają: Matoły otwórzcie szkoły. Fani są wściekli. Internauta wytyka Agacie wpadkę sprzed lat

Agata i Piotr Rubik pochwalili się swoim najnowszym krótkim muzycznym dziełem, w którym komentują najnowsze ustalenia rządu.

Podczas sobotniej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki ogłosił nowe zalecania, które określił mianem "100 dni solidarności". Zgodnie z nimi niedługo galerie handlowe zostaną otwarte, ale za to zmieniono termin ferii zimowych, a także zdecydowano, że szkoły pozostaną zamknięte co najmniej do świąt Bożego Narodzenia. Agata i Piotr Rubikowie postanowili skomentować tę sytuację na Instagramie.

Zobacz wideo Agata Rubik pojechała na zakupy i została okropnie potraktowana

Agata i Piotr Rubikowie komentują najnowsze ustalenia rządu

Od dłuższego już czasu Piotr Rubik umila swoim obserwatorom czas, publikując krótkie utwory, w których komentuje sytuacje społeczne i polityczne. Często towarzyszy mu także żona Agata, która dołączyła się do niego i tym razem, gdy Piotr ułożył krótką piosenkę dotyczącą najnowszych ustaleń rządu.

Hej matoły, otwórzcie szkoły - śpiewa małżeństwo.
 

Okazuje się, że nie każdy internauta popiera zdanie Agaty i Piotra Rubików, bo w komentarzach zawrzało.

Przykre... oby dzieci nie wzięły przykładu... Można swój stosunek do sytuacji wyrazić w sposób bardziej taktowny - skomentowała fanka.
Mówi pani o chamstwie i nienawiści, bo ktoś pani palec pokazał, a sama pani nie świeci przykładem, nazywając rząd matołami, jakikolwiek byłby - napisała jedna z internautek.
A gdzie tu jest coś o rządzie? - odpisała Agata Rubik.
Proszę nie odwracać kota ogonem, wiadomo o co chodzi i co autor miał na myśli - odpowiedziała fanka.
To pani usiłuje być bardzo dosłowna - broniła się Agata.

Inna internautka postanowiła za to wytknąć Agacie Rubik wpadkę sprzed lat, gdy żona muzyka startowała w wyborach Miss Polonia 2005. Nie potrafiła wtedy rozwinąć skrótu AGD.

A wiesz już, co znaczy skrót AGD? Bo do tego szkoły nie potrzeba, każdy dzieciak wie, co to znaczy. A teraz taka mądra - napisała.

Agata Rubik podeszła do sprawy z dużym dystansem.

Ten skrót już zawsze pozostanie dla mnie nierozwiązaną zagadką - odpisała.

Nie zabrakło jednak również komentarzy internautów, którzy popierają stanowisko Agaty i Piotra Rubików. Wiele osób ma już dość obostrzeń i zdalnej nauki. Warto jednak dodać, że zdalna nauka w dużym stopniu ogranicza rozprzestrzenianie się pandemii.

Więcej o:
Copyright © Agora SA