Agata Rubik pojechała na zakupy i została okropnie potraktowana. Wszystko opowiedziała na Instagramie. "Agresja i chamstwo"

Agata Rubik postanowiła zrobić zakupy i w tym celu wybrała się do Hali Mirowskiej. Tam przeżyła bardzo nieprzyjemne zdarzenie.

Agata Rubik jest bardzo aktywna na Instagamie, gdzie chętnie relacjonuje swoją codzienność. Żona Piotra Rubika publikuje dużo szczegółów z prywatnego życia, więc gdy przeżyła bardzo nieprzyjemne zdarzenie podczas zakupów, od razu opowiedziała wszystko na InstaStories.

Agata Rubik pokazała pokój córkiAgata Rubik pokazała pokój córki. Panuje biel i różowe akcenty

Agata Rubik na zakupach spotkała się z okropnym zachowaniem

Była miss i żona muzyka w każdą sobotę robi zakupy w warszawskiej Hali Mirowskiej. Tym razem podjechała pod budynek i czekała na wolne miejsce parkingowe. Zobaczyła, że jeden z klientów wsiadł z siatkami do samochodu, więc ona przygotowała się do parkowania. Zrobiła miejsce do wyjazdu dla mężczyzny i włączyła kierunkowskaz, żeby wszyscy widzieli, jakie ma zamiary. Niestety, ktoś to zupełnie zignorował.

(...) po czym podjeżdża dziewczyna w dużym Jeepie, stanęła na mojej wysokości i też daje kierunkowskaz, więc patrzę na nią, uśmiecham się, pokazuję jej, że mam zamiar wjechać w to miejsce, a ona patrzy na mnie z kamiennym wyrazem twarzy i pokazuje mi...[Agata Rubik pokazała środkowy palec na nagraniu - przyp.red.] Powiem wam szczerze, że nic mnie tak nie denerwuje i nie stresuje, jak ludzka agresja i chamstwo - powiedziała Agata Rubik.

Magda Gessler, Lara Gessler, NenaMagda Gessler wreszcie zapozowała z wnuczką. To jej pierwsze zdjęcie z Neną

Agata Rubik wyjaśniła także internautom, jak zareagowała na zachowanie bezczelnej dziewczyny. Zobaczcie materiał wideo, żeby się przekonać:

Zobacz wideo

Warto dodać, że to nieprzyjemne zdarzenie spotkało Agatę Rubik w Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień...