Książę William nie dbał o siebie w ciągu ostatnich kilku miesięcy? Zażartował, że mu się przytyło: Potrzebuję wrócić do formy

Książę William, ale i cała brytyjska rodzina królewska rzadką mają okazję do poruszania lekkich tematów, a co za tym idzie - także żartowania. Dlatego sporym zdziwieniem była sugestia następcy tronu dotycząca... jego obecnej wagi.

Książę William od początku swojej publicznej aktywności był uznawany za poważnego i godnego następcę brytyjskiego tronu. Jakież było więc zdziwienie, gdy podczas ważnych obchodów zdecydował się na żart dotyczący swojej obecnej wagi.

Książę William sugeruje, że ostatnio przytył

Książę William chętnie wypełnia obowiązki związane ze służbą w swoim państwie. Jako, że sam przez kilka lat był żołnierzem świetnie rozumie tych, którzy obecnie bronią granic kraju. Ostatnio wziął udział w rozmowie z brytyjskimi żołnierzami. Chciał podziękować za służbę i pracę, która jest ważna dla całej społeczności. 

Mam nadzieję, że wiecie, że wciąż myślimy o was wszystkich i pracy, którą wykonujecie. Jesteśmy bardzo wdzięczni - powiedział.

Książę William służył w wojsku przez ponad siedem lat, najpierw w siłach lądowych, a później w powietrznych (RAF). W lipcu 2013 roku, gdy księżna Kate, urodziła ich pierwsze dziecko, Brytyjczyk zdecydował się na opuszczenie armii. Wygląda jednak na to, że wciąż wspomina tamten czas z sentymentem, bowiem podczas jednego z ostatnich wystąpień zwrócił się do kolegów z wojska i zażartował na temat swojej wagi.

Ćwiczenia fizyczne na pokładzie zawsze były fajnie spędzonym popołudniem. Myślę, że po lockdownie mogę potrzebować tych umiejętności, aby móc wrócić do formy - powiedział William i tym samym udowodnił, że potrafi żartować sam z siebie.

Okazuje się, że mężczyzna przytył podczas lockdownu i będzie walczył o odzyskanie formy sprzed kilku miesięcy. Pozostaje życzyć powodzenia.

Zobacz wideo Kate i William pokazali, jak ich dzieci dziękują służbie zdrowia, walczącej z koronawirusem

Zobacz też: Twórca serialu "The Crown" o konflikcie księcia Williama z księciem Harrym: Obaj bracia zostali skrzywdzeni

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.