Do sieci wyciekło niepublikowane dotąd zdjęcie ze ślubu księżniczki Beatrice. "Bardzo intymne"

Księżniczka Beatrice stanęła na ślubnym kobiercu w lipcu tego roku. Pałac opublikował kilka zdjęć z ceremonii. Teraz do sieci przedostało się jednak zdjęcie z wyjątkowej sesji ślubnej.

Księżniczka Beatrice poślubiła włoskiego dewelopera Mapellego Mozziego w lipcu tego roku. Wnuczka królowej Elżbiety planowała piękną ceremonię, na której miało pojawić się mnóstwo gości, niestety - przez epidemię koronawirusa musiała zmienić te plany. Ślub był jednak bardzo romantyczny, a państwu młodym towarzyszył fotograf, który uwiecznił te ważne dla nich chwile. Pałac oczywiście opublikował zdjęcia z uroczystości. Jak można się jednak domyślać, nie wszystkie. 

Zobacz wideo Księżniczka Eugenia świętuje drugą rocznicę ślubu

Księżniczka Beatrice na niepublikowanym zdjęciu ze ślubu

W sieci pojawiło się jedno z niepublikowanych dotąd zdjęć z sesji ślubnej księżniczki Beatrice. Na czarno-białej fotografii widać nowożeńców, którzy czule patrzą sobie w oczy, a ich nosy się stykają. Piękny kadr został udostępniony na Instagramie przez blogera o nicku Couture and Royals, którzy z kolei dostał zdjęce  od innej blogerki, publikującej jako HRH Royal Replies. Zdjęcie miała rozesłać Sarah Ferguson, księżna Yorku.

Kolejne zdjęcie ze ślubu Bei i Edo, wysłane przez Sarę, księżną Yorku jako podziękowanie! - czytamy w instagramowym wpisie Couture and Royals.
 

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani rodziny królewskiej byli pod wrażeniem i nie szczędzili komplementów. Chwalili nie tylko parę młodą, ale też fotografa. 

Piękne ujęcie. 
Jak oni na siebie patrzą. Bardzo to intymne.
Ależ oni wspaniali - zachwycali się internauci. 

A jak wam podoba się kadr? Myślicie, że Pałac będzie miał dość przecieków i na profilach społecznościowych rodziny królewskiej pojawi się więcej zdjęć ze ślubu wnuczki królowej Elżbiety?

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.