Do sieci wyciekło niepublikowane dotąd zdjęcie ze ślubu księżniczki Beatrice. "Bardzo intymne"

Księżniczka Beatrice stanęła na ślubnym kobiercu w lipcu tego roku. Pałac opublikował kilka zdjęć z ceremonii. Teraz do sieci przedostało się jednak zdjęcie z wyjątkowej sesji ślubnej.

Księżniczka Beatrice poślubiła włoskiego dewelopera Mapellego Mozziego w lipcu tego roku. Wnuczka królowej Elżbiety planowała piękną ceremonię, na której miało pojawić się mnóstwo gości, niestety - przez epidemię koronawirusa musiała zmienić te plany. Ślub był jednak bardzo romantyczny, a państwu młodym towarzyszył fotograf, który uwiecznił te ważne dla nich chwile. Pałac oczywiście opublikował zdjęcia z uroczystości. Jak można się jednak domyślać, nie wszystkie. 

Ślub księżniczki BeatriceKsiężniczka Beatrice poślubiła włoskiego dewelopera. To była magiczna uroczystość

Zobacz wideo Księżniczka Eugenia świętuje drugą rocznicę ślubu

Księżniczka Beatrice na niepublikowanym zdjęciu ze ślubu

W sieci pojawiło się jedno z niepublikowanych dotąd zdjęć z sesji ślubnej księżniczki Beatrice. Na czarno-białej fotografii widać nowożeńców, którzy czule patrzą sobie w oczy, a ich nosy się stykają. Piękny kadr został udostępniony na Instagramie przez blogera o nicku Couture and Royals, którzy z kolei dostał zdjęce  od innej blogerki, publikującej jako HRH Royal Replies. Zdjęcie miała rozesłać Sarah Ferguson, księżna Yorku.

Kolejne zdjęcie ze ślubu Bei i Edo, wysłane przez Sarę, księżną Yorku jako podziękowanie! - czytamy w instagramowym wpisie Couture and Royals.
 

Meghan Markle, księżniczka BeatriceKsiężniczka Beatrice miała się zalać łzami na własnym ślubie przez Meghan Markle

Fani komentują

Pod zdjęciem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Fani rodziny królewskiej byli pod wrażeniem i nie szczędzili komplementów. Chwalili nie tylko parę młodą, ale też fotografa. 

Piękne ujęcie. 
Jak oni na siebie patrzą. Bardzo to intymne.
Ależ oni wspaniali - zachwycali się internauci. 

A jak wam podoba się kadr? Myślicie, że Pałac będzie miał dość przecieków i na profilach społecznościowych rodziny królewskiej pojawi się więcej zdjęć ze ślubu wnuczki królowej Elżbiety?

Więcej o: