Harry Styles pojawił się w domu fanki, kiedy jej nie było. Zrobił zdjęcie w pokoju nastolatki i zostawił list. "Nakarmiłem rybki"

Harry Styles zaskoczył jedną ze swoich fanek. Pod jej nieobecność zrobił sobie zdjęcie w pokoju dziewczyny. Zostawił też uroczy liścik.

Wiele nastolatek marzy o tym, by ich idol odwiedził je w domu. Marzenie użytkowniczki Twittera o nicku canyonmoonblue spełniło się. Harry Styles pojawił się w jej domu. Niestety, dziewczyny nie było na miejscu. Muzyk zostawił więc jej uroczą notkę. 

Zobacz wideo One Direction szykują wielki powrót?

Harry Styles z przypadkową wizytą w domu fanki

Harry Styles ma słabość do sportowych samochodów. Ostatnio media donosiły, że 26-letni muzyk planuje kupić Jaguara E-Type Roadster, ale myślał też o Porsche 911. Pech chciał, że auto się zepsuło na jednej z brytyjskich ulic. Gwiazdor zadzwonił po pomoc, ale musiał poczekać na przyjazd specjalistów. W tym czasie mężczyzna, który mieszka obok miejsca, gdzie doszło do awarii, zaprosił Harry'ego do siebie, by ten w spokoju poczekał na naprawę auta. 

Harry StylesHarry Styles został napadnięty. "Napastnik przystawił mu nóż do gardła"

Mężczyzna poczęstował muzyka herbatą. W trakcie rozmowy na jaw wyszło, że córka gospodarza jest wielką fanką Stylesa. Niestety akurat nie było jej w domu. Gwiazdor postanowił jednak zostawić jej niespodziankę. Zrobił sobie zdjęcie w pokoju dziewczyny, nakarmił jej rybki i napisał uroczą notkę. 

Theadoro, samochód zepsuł mi się na twojej ulicy i twój tata uprzejmie pozwolił mi poczekać w twoim domu. Jestem załamany, że się nie spotkaliśmy. Mam nadzieję, że to wkrótce nastąpi. Bądź miła dla ludzi.
PS. Nakarmiłem rybki.

Zdjęcie i liścik krążą po sieci. 

Aż trudno uwierzyć w całą tę sytuację. Fani Stylesa zazdroszczą posiadaczce uroczego listu i po cichu liczą, że podobna przygoda spotka właśnie ich. Wiele z komentujących na Twitterze zarzeka się, że zaczyna dbać o porządek w pokoju. W końcu nie wiadomo, kiedy Harry może przyjść z wizytą na herbatkę i nakarmić rybki. 

Kelsy Karter, Harry StylesHarry Styles na twarzy znanej wokalistki. Co ona sobie zrobiła?

Więcej o: