Anita Sokołowska trenuje wspinaczkę z partnerem. Opowiedziała o ich relacji. "Dogadujemy się intelektualnie"

Anita Sokołowska trenuje wspinaczkę, czym pochwaliła się w najnowszym "Dzień Dobry TVN". Towarzyszy jej zawsze partner, Bartosz Frąckowiak. Aktorka opowiedziała nieco o ich relacji.

Anita Sokołowska w rodzimym show-biznesie zadebiutowała już dawno, jednak dopiero rola w serialu "Przyjaciółki" sprawiła, że zrobiło się o niej głośno na dłużej. Sama zainteresowana dość oszczędnie eksponuje swoje życie prywatne w mediach społecznościowych. Zdarza jej się co jakiś czas opublikować rodzinne zdjęcie, jednak zawsze zakrywa twarz swojego dziecka. Równie rzadko opowiada o swojej relacji z partnerem. Tym razem rozwiązał się jej nieco język. 

Anita SokołowskaAnita Sokołowska udostępniła wiadomość od policjantki. "Jesteśmy także kobietami"

Anita Sokołowska o relacji z partnerem

W czwartkowym wydaniu "Dzień Dobry TVN" mogliśmy obejrzeć materiał o Anicie Sokołowskiej. Reporter śniadaniówki, Mateusz Hładki, odwiedził aktorkę i jej partnera Bartosza Frąckowiaka podczas ich wspólnego treningu na ściance wspinaczkowej. Oprócz tematów oscylujących wokół wspinaczki rozmowa szybko przeszła na tematy rodzinne. Aktorka przyznała, że narzeczonego poznała w teatrze, gdy ten reżyserował spektakl, w którym grała.

Zrobiliśmy kilka wspólnych spektakli. Dobrze się ze sobą rozumiemy intelektualnie- przyznała aktorka.

Anita SokołowskaAnita Sokołowska wypoczywa na wakacjach w Pradze

Jak w każdym związku, zdarzają się spięcia, jednak w przypadku Anity Sokołowskiej zawsze najlepiej łagodzi je wspólne przegadanie tematu.

Życie nie jest proste w dzisiejszych czasach, ale po to się jest ze sobą, żeby przechodzić różne problemy, podejmować różne tematy. Jak się ze sobą rozmawia w związku to tak jak na wspinaczce, są efekty- dodała.
 

Anita Sokołowska nie narzeka na brak zajęć. Jak sama przyznaje, pierwszy lockdown wspomina bardzo dobrze, bo dopiero wtedy miała wystarczająco dużo czasu, aby nacieszyć się bliskimi.

Zobacz wideo "Przyjaciółki". Anita Sokołowska o burzy wokół zdjęcia na Instagramie