Joanna Górska pokonała raka. Teraz pokazała, jak wyglądają jej włosy po chemioterapii. "Cieszy każdy centymetr"

Joanna Górska ma za sobą walkę o zdrowie. Dziennikarka Polsatu pokonała raka i teraz pokazała, jak wyglądają jej włosy po terapii.

Trzy lata temu Joanna Górska dowiedziała się, że ma nowotwór piersi. Dziennikarka Polsatu rozpoczęła walkę o zdrowie, relacjonując ją w mediach społecznościowych. Nie ukrywała, z czym się mierzy i jak wygląda leczenie. Joanna Górska wygrała walkę o zdrowie i świętowała zakończenie leczenia w styczniu tego roku. Napisała nawet książkę na ten temat.

Dokładnie dwa lata temu o tej porze szłam na ostatnią chemię (...). Później była operacja i radioterapia. Udało się. Stuprocentowa odpowiedź na leczenie, jak mówią lekarze, jest jak los na loterii i bilet na drugie życie - napisała na Instagramie.

Teraz ma nowe powody do radości.

Zobacz też: Dziennikarka Polsatu dodała poruszający wpis o swoim stanie zdrowia. "Jestem mocno wymęczona". Jest też dobra wiadomość

Zobacz wideo Te gwiazdy miały kiedyś zupełnie inne fryzury. Poznajecie?

Joanna Górska pokazała swoje włosy po terapii

Dziennikarka wrzuciła nowe zdjęcie na Instagram, na którym zaprezentowała swoją nową fryzurę. Joanna Górska nie nosi już peruki. Jej włosy znacznie odrosły i sięgają już obojczyków. Dziennikarka nie ukrywa swojej radości z tego powodu.

Niby to tylko włosy... ale cieszy każdy centymetr. Jeszcze chwila i będą takie jak przed dziadem - napisała Joanna Górska.

Nowe zdjęcie Joanny Górskiej zachwycił internautów. Fani nie ukrywali podziwu dla dziennikarki i jej postawy oraz siły, a także nowej fryzury.

Pięknie. Ja też swoje zapuszczam i nie mogę doczekać się takiej długości, jaką ma pani.
Pięknie. Też wyczekuję u siebie.
Pięknie pani wygląda - komentują fani.

Wspaniale jest widzieć Joannę Górską w tak dobrej formie!

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.