Kim Kardashian kończy 40 lat. Pamiętacie, jak wyglądała na początku kariery? Ona pewnie wolałaby zapomnieć

21 października Kim Kardashian skończyła 40 lat. Pamiętacie, jak ogromną przemianę przeszła najbardziej znana celebrytka świata?

Jedna z największych celebrytek i skandalistek na całym świecie 21 października skończyła 40 lat. Kim Kardashian dzisiaj jest ikoną mody, a ze swojego nazwiska stworzyła imperium warte grube miliony. Jednak początki jej kariery były burzliwie, a opinia mocno szargana przez media. Żona znanego rapera przeszła w ciągu ostatnich lat ogromną przemianę. Tylko spójrzcie!

Zobacz wideo Internet śmiał się z zawartości lodówki Kim. Dlaczego?

Kim Kardashian skończyła 40 lat. Z tandetnej lalki do prawdziwej diwy

Córka Kris Jenner i Roberta Kardashiana od zawsze marzyła o sławie. Pierwsze kroki w show-biznesie stawiała u boki swojej przyjaciółki i znanej dziedziczki hotelarskiej fortuny, Paris Hilton. Kim była jej stylistką i osobistą asystentką. Z miesiąca na miesiąc media zaczęły coraz bardziej interesować się życiem Kardashianki i w końcu sama Paris została przez nią przyćmiona.

Kim Kardashian, Paris HiltonKim Kardashian, Paris Hilton ONS, instagram/kimkardashian

W marcu 2007 roku wytwórnia Vivid Entertainment opublikowała sekstaśmę "Kim Kardashian, Superstar". Celebrytka do dzisiaj bardzo przeżywa ten skandal, jednak od lat mówi się, że to właśnie Kim razem z mamą Kris Jenner sprzedały ten kontrowersyjny filmik.

Jednak prawdziwa sława rodziny Kardashian rozpoczęła się wraz z emisją reality show "Z kamerą u Kardashianów". Program jest emitowany od października 2007 roku przez stację E!. W sierpniu Kim poinformowała, że po 20 sezonach program zostanie zawieszony.

Kim KardashianKim Kardashian ONS

Dzisiaj śmiało możemy przyznać, że Kim była ofiarą mody. Celebrytka na początku swojej kariery starała się wzbudzić zainteresowanie paparazzi skąpymi strojami, które aż za bardzo podkreślały jej jędrne krągłości. Kardashian przesadzała także z samoopalaczem, a w jednym z odcinków "Z kamerą u Kardashianów" mogliśmy usłyszeć, że smaruje się koloryzującym kremem codziennie przed snem.

Kim KardashianKim Kardashian ONS, instagram/kimkardashian

Największy wpływ na styl Kim Kardashian miał jej mąż, Kanye West. Raper nierzadko wybierał jej stylizacje, a także sam projektował ubrania dla ukochanej. Dzisiaj 40-latka jest ikoną mody, z którą współpracują najwięksi projektanci na świecie. Kim i Kanye pojawili się nawet na okładce "Vogue'a". To było największe marzenie amerykańskiej gwiazdy.

Kim ma duży dystans do swoich początków w show-biznesie i ówczesnych stylizacji. Niedawno nawet skomentowała te najbardziej kultowe.

 

Przemiana Kim Kardashian jest ogromna. Niestety już zawsze będzie oceniana przez pryzmat kontrowersyjnych występków. A Wy, jak oceniacie zmianę z wymalowanej lali do hollywoodzkiej diwy? Sprawdźcie również jak zmienili się pozostali członkowie klanu Kardashian.

Kim KardashianKim Kardashian ONS, instagram/kimkardashian

Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.