Rozenek chciała mieć większą pupę, a Doda szczuplejszą talię. Tych photoshopowych wpadek gwiazd nie zapomnimy nigdy!

Gwiazdy doskonale wiedzą, że są na świeczniku i chcą zawsze wyglądać perfekcyjnie. Wiele z nich poprawia swoje zdjęcia, co wywołuje falę krytyki. Czy warto aż tak ryzykować? W tych przypadkach zdecydowanie lepiej byłoby postawić na naturalność - ewentualnie zaangażować profesjonalistę.
Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek

Małgorzata Rozenek ma na swoim koncie kilka photoshopowych wpadek. Niedawno udostępniła kilka fotografii z treningu, na których wyeksponowała pupę. Fani doszukali się jednak poprawek. Nieumiejętnie wykonany retusz zakrzywił framugę w okolicach pośladków.

Anna Lewandowska Anna Lewandowska Anna Lewandowska

Anna Lewandowska

Jakiś czas temu część fanów Anny Lewandowskiej zaczęła podejrzewać, że słynna trenerka przerabia swoje zdjęcia. Wszystko przez to, że fotki publikowane przez Anię w mediach społecznościowych różniły się nieco od tych wykonanych przez paparazzi. Obserwatorzy nabrali podejrzeń, gdy zarówno ona, jak i Robert podzielili się zdjęciem z pewnego wydarzenia. Pozornie identyczne fotografie różniły się. Na zdjęciu udostępnionym przez Anię trenerka miała zdecydowanie szczuplejszy brzuch.

Esmeralda Godlewska Esmeralda Godlewska Esmeralda Godlewska - instagram

Esmeralda Godlewska

Esmeralda Godlewska zasłużyła na miano królowej photoshopa. Niedawno celebrytka pozowała na fotce w bardzo krótkiej koronkowej kreacji i kremowych sandałkach na obcasie. Zaprezentowała przy okazji smukłą talię, ogromny biust, powiększone usta i szczupłe nogi, ale czy prawdziwe? Podłoga w okolicy nóg jest rozmazana. Nietrudno zauważyć, że coś zadziało się także przy twarzy.

Dorota Rabczewska Dorota Rabczewska Dorota Rabczewska - instagram

Doda

Doda na swoim profilu na Instagramie zamieściła fotografię, na której chwali się wysportowanym ciałem. Internauci, którym udało się oderwać wzrok od prężącej się na drzewie Rabczewskiej, zauważyli, że linia horyzontu zmienia się za piosenkarką tuż obok wcięcia w talii. 

Honorata Skarbek Honorata Skarbek Honorata Skarbek - instagram

Honorata Skarbek

Na zdjęciu, na którym Skarbek zapozowała wraz z koleżankami (w tym z Moniką Kozakiewicz, uczestniczką "Love Island"), fani zauważyli nieudolną próbę przerabiania fotografii w photoshopie. Doszukali się poprawek w okolicach talii obu pań. 

Kim Kardashian Kim Kardashian Kim Kardashian - instagram

Kim Kardashian

Kim Kardashian regularnie zalicza photoshopowe wpadki. Jedną z najgłośniejszych był retusz, który zmienił kształt samochodu i parkingu.

Khloe Kardashian Khloe Kardashian Khloe Kardashian

Khloe Kardashian

Również siostra Kim nie stroni od poprawek w photoshopie. Gwieździe ubywa kilogramów i mankamentów, ale przybywa palców. Na opublikowanym przez Kardashiankę zdjęciu urodzin Diany Ross fani doszukali się aż czternastu.

Justin Bieber Justin Bieber Justin Bieber

Justin Bieber

Śmiało można powiedzieć, że była to jedna z najgłośniejszych photoshopowych wpadek w historii. Jedna z reklam Calvin Klein Underwear z Justinem Bieberem została poddana nadmiernemu retuszowi, w efekcie którego piosenkarz zyskał nowe, większe przyrodzenie. Gwiazdorowi powiększono także pupę oraz uwydatniono muskulaturę.
 

Więcej o: