Agnieszka Kaczorowska delektuje się kawą w łóżku bez makijażu i filtrów. "Naturalna piękność". Pokazała też kawałek sypialni

Agnieszka Kaczorowska pochwaliła się zdjęciem w piżamie, a internauci zwrócili uwagę na jej naturalna urodę. Tancerka bowiem pokazała się im bez makijażu.

Agnieszka Kaczorowska jest bardzo aktywną użytkowniczką Instagrama. Liczni obserwatorzy lubią podglądać jak wygląda codzienne życie gwiazdy, a ona z każdym kolejnym postem zdradza o sobie coraz więcej szczegółów. Tylko ostatnio opowiedziała o spektakularnej metamorfozie oraz zdradziła, jakie imię nada drugiemu dziecku. Teraz postanowiła zaprosić internautów do sypialni, w której delektowała się poranną kawą.

Agnieszka Kaczorowska w piżamie i bez makijażu

Tancerka udostępniła na Instagramie zdjęcie, które wyjątkowo zainteresowało jej obserwatorów. Agnieszka bowiem pozuje na nim w łóżku, mając na sobie elegancką, czarną piżamę. Jej włosy są zmierzwione, a na twarzy nie znajdziemy ani grama makijażu. Kaczorowska przy okazji zdradziła, co by zrobiła, gdyby miała cały dzień tylko dla siebie.

A gdyby tak dziś cały dzień zostać w łóżku? Przy Maluchu to mało możliwe... Ale pomarzyć można... Czytałabym cały dzień, oglądała piękne filmy, jadła pyszne rzeczy i ucięła sobie kilka drzemek... No dobra, pewnie i tak bym nie wytrzymała.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Agnieszka Kaczorowska o tabu. Przyznała: Lubię zarabiać pieniądze. "Należy też umieć się z tego potem cieszyć i korzystać"

 

Internauci docenili naturalną urodę Agnieszki. W komentarzach nie zabrakło miłych komplementów.

Super bez makijażu.
Naturalna piękność.
Piękna jesteś - pisali zachwyceni.

My spoglądamy również na widoczny kawałek sypialni. Agnieszka oraz jej mąż zdecydowali się na modny teraz trend, czyli duży zagłówek do łóżka. Musztardowy kolor to strzał w dziesiątkę!

Zobacz wideo Tak wyglądały przygotowania do pierwszych urodzin jej córki