Agnieszka Kaczorowska o tabu. Przyznała: Lubię zarabiać pieniądze. "Należy też umieć się z tego potem cieszyć i korzystać"

Agnieszka Kaczorowska w jednym z najnowszych wpisów na Instagramie poruszyła temat pieniędzy. Tancerka nie wstydzi się tego, że dobrze zarabia i ubolewa, że w Polsce to wciąż temat tabu.

W Polsce mówi się, że pieniądze lubią ciszę i w rzeczywistości tak jest. Mało kto otwarcie mówi o swoich zarobkach czy też wymaganiach finansowych np. podczas rozmowy o pracę. W naszym kraju kasa to wciąż temat tabu, co również zauważyła Agnieszka Kaczorowska. Tancerka zamieściła bardzo długi wpis, w którym porusza ten problem. 

ZOBACZ TEŻ: "Pieluszkowa" drama u Agnieszki Kaczorowskiej. Fani ostro komentują: Reklamowałaś pupą córki Pampersy. Odpowiedziała!

Agnieszka Kaczorowska: Lubię zarabiać pieniądze

Na samym początku wpisu Agnieszka Kaczorowska ubolewa nad tym, że w Polsce mało kto umie rozmawiać o pieniądzach. Aktorkę "Klanu" dziwi to, że to wciąż temat tabu. 

Lubię zarabiać pieniądze. Gdy pytałam Was o tematy TABU, to wskazywaliście tematykę pieniędzy bądź zarobków. Muszę się z Wami zgodzić. Nie umiemy rozmawiać o pieniądzach, bo nikt nas tego nie uczy, wiec NIE rozmawiamy, jeśli NIE musimy. Uważam, że zaglądanie komuś do portfela jest nieeleganckie, ale to jak wścibianie nosa w każde nie swoje sprawy. Natomiast o pieniądzach trzeba umieć rozmawiać... - zaczęła Kaczorowska.

Agnieszka Kaczorowska martwi się, że w Polsce duże pieniądze kojarzą się głównie z oszustwami, a przecież nie zawsze tak jest. Co więcej, młoda mama wyznaje, że doskonale wie, o czym pisze, ponieważ pracować zaczęła już jako mała dziewczynka. 

Jestem nauczona pracy, bo pracuję od 6. roku życia. Wiem, że na wszystko trzeba ciężko zapracować. Należy też umieć się z tego potem cieszyć i korzystać. Do pieniędzy trzeba mieć głowę. (...) Wiecie co? Lubię i nie boje się rozmawiać o pieniądzach i to bardzo zmieniło się na przestrzeni lat...- dodaje. 

Celebrytka zaznacza, że gwiazdy dobrze zarabiają dlatego, że bardzo dużo pracują. Kaczorowska jest zła, że ludzie postrzegają ludzi show-biznesu jako dobrze zarabiających nierobów. 

Już widzę falę hejtu, bo przecież „mi pieniądze spadają z nieba”, lecz ja wiem, ile poświęciłam, aby teraz żyć spokojnie. To, że ludzie świata mediów po prostu „mają” pieniądze to kolejne krzywdzące przekonanie społeczeństwa. My nie mamy, bo nam dają. My pracujemy i to bardzo dużo...- kontynuowała. 

Cały wpis Agnieszki Kaczorowskiej o pieniądzach przeczytasz poniżej.

 

ZOBACZ TEŻ: Agnieszka Kaczorowska wspomina czasy, gdy zakładała grube, obdarte skarpety. Większość dziewczyn ją zrozumie

Zobacz wideo Agnieszka Kaczorowska pokazała, jak wygląda bez makijażu i filtrów z Instagrama
Więcej o: