Anna Lewandowska ma nową pracę! Trenerka została... felietonistką. Już można przeczytać jej pierwszy tekst

Anna Lewandowska podjęła się zupełnie nowego zajęcia. Znana trenerka zajęła się profesjonalnym pisaniem felietonów dla magazynu "Twój Styl".

Anna LewandowskaRobert Lewandowski nie bez powodu są jednym z najlepiej zarabiających małżeństw w naszym kraju. Oboje doskonale wiedzą, jak rozwijać swoją karierę, rozpoczynając kolejne biznesy i przedsięwzięcia. Ostatnio pisaliśmy o tym, że na Mazurach miała powstać nowa, ekskluzywna restauracja Roberta Lewandowskiego warta miliony - piłkarz wycofał się co prawda z inwestycji, ale mamy pewność, że nie jest to jego ostatnie słowo. Teraz przyszła kolej na Anię. Trenerka postanowiła zająć się pisaniem felietonów. Okazuje się, że nawiązała współpracę z magazynem "Twój Styl". Pierwszy tekst Lewandowskiej jest już ogólnodostępny.

Anna Lewandowska zaczęła nową pracę

Felieton pod tytułem "Zacznij od czystej kartki" pojawił się na stronie internetowej "Twojego Stylu". Anna Lewandowska rozpoczęła długi tekst od cytatu Brene Brown o prawdziwości i akceptacji siebie. A co znajdziemy w samym felietonie? Oto jego początek:

Gdy zaczęłam pisać mój pierwszy felieton dla "Twojego Stylu online", na ekranie komputera miałam czystą kartkę. Muszę ją zapełnić słowami - pomyślałam. To trudny pierwszy krok. Nawet dla osoby, która na co dzień pisze blog! Dużo opowiadam o sobie, dzielę się swoim życiem, zarażam pomysłami. Ale tu chciałabym dotknąć spraw najważniejszych. Otworzyć tematy rozmów, które być może kiedyś chciałabym przeprowadzić ze swoimi córkami. Dlatego w tym felietonie postanowiłam napisać o swoich początkach budowania poczucia własnej wartości i docenianiu swoich mocnych stron. O tym, jak dzięki temu możemy zaprojektować swoją przyszłość. Jak namalować ją dokładnie tak, jak sobie wyobrażamy - czytamy na samym wstępie.
 

W tekście nie zabrakło motywacyjnych odniesień, typowych dla trenerki. Wspomniała o początkach swojej drogi - również sportowej, co jej pomogło, od czego zaczęła dochodzenie do sukcesu. Anna Lewandowska wspomniała też, że pełna była kompleksów. Okazuje się, że "nowe myślenie" zaczęła od... pustej kartki. Wypisała na niej swoje zalety i podobną metodę poleca czytelniczkom:

A Ty, co w sobie lubisz? Cenisz? Kochasz? Co uważasz za swoją mocną stronę? Na początek wcale nie trzeba zapełniać tą wyliczanką całej kartki. Wypisz trzy cechy! Co było u mnie na tej kartce sprzed kilkunastu lat? Pracowitość, pozytywne nastawienie, systematyczność. Co będzie na Twojej…?

Felieton został opatrzony romantycznymi zdjęciami z profesjonalnej sesji Ani.

A Wam, jak podoba się pierwszy tekst żony Roberta Lewandowskiego?

Zobacz wideo Klara Lewandowska ogląda kreskówkę, w której postacią jest jej tata
Więcej o:
Copyright © Gazeta.pl sp. z o.o.