Magda Gessler składa życzenia ślubne Larze? "Wierzę w siłę waszej miłości"

Czy Magda Gessler złożyła ślubne życzenia swojej córce na Instagramie? Wszystko na to wskazuje!

W piątek na Instagramie Lary Gessler pojawiło się tajemnicze zdjęcie. Widać na nim część białej sukni kobiety oraz elegancką stylizację jej ukochanego, Piotra Szeląga. Córka znanej restauratorki trzyma w ręku bukiet pięknych kwiatów, a opis fotografii nawiązywał do ich miłości. Profil Lary niemal od razu zalała fala życzeń i gratulacji, a wśród nich nie zabrakło ciepłych słów od samej Magdy Gessler.

Magda Gessler składa życzenia ślubne Larze Gessler?

Opublikowane przez Larę zdjęcie wzbudziło naprawdę wiele emocji. Bliscy i przyjaciele zakochanych nie kryli zachwytu i wprost gratulowali parze ślubu. Jednak "państwo młodzi" jeszcze nie potwierdzili osobiście radosnych doniesień.

Od komentarza nie mogła powstrzymać się również sama Magda Gessler. Kobieta pozostawiła aż dwie wypowiedzi i w każdej z nich zachwalała swoją córkę i jej ukochanego.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ: Lara Gessler przygotowuje się do porodu. Urządziła w mieszkaniu kąt dla malucha i pokazała piękną kołyskę

Jesteś taka mądra, kochana, dojrzała. Cudna. Wierzę w siłę waszej miłości, jest ponad wszystkie konwenanse. Jest wasza. Bardzo was kocham, mama obojga. Uściskami obsypię, buziakami.

Piotr Szeląg postanowił odpowiedzieć "teściowej". W jego słowach również nie zabrakło miłości.

Kochamy Cię i dziękujemy.

Gessler pochwaliła także czerwone kwiaty trzymane przez córkę.

Piękny bukiet, kwintesencja piękna.

ZOBACZ TEŻ: Lara Gessler zdradza szczegóły porodu. Będzie rodzić w luksusowej klinice i zapłaci krocie? Nic z tych rzeczy

 

A Wy, czego życzycie zakochanym?

Zobacz wideo Lara Gessler szczerze o swoje mamie: