Lara Gessler zdradza szczegóły porodu. Będzie rodzić w luksusowej klinice i zapłaci krocie? Nic z tych rzeczy

Lara Gessler przygotowuje się do porodu, który zbliża się wielkimi krokami. Celebrytka zdradziła, że nie będzie rodziła w luksusowej klinice.

Lara Gessler jest w zaawansowanej ciąży. Już niedługo wraz z narzeczonym, Piotrem Szelągiem, przywitają na świecie swoją pierwszą pociechę. I choć córka Magdy Gessler już teraz twierdzi, że po narodzinach dziecka nie będzie pretendowała do rangi instamatki, to jednak chętnie opowiada o tym, jak czuje się w stanie błogosławionym. 

Lara Gessler będzie rodziła w szpitalu

Lara Gessler jest aktywna w mediach społecznościowych. Na Instagramie śmiało publikuje kadry, na których widać jej ciążowe krągłości. Przyszła mama chętnie odpowiada na pytania fanów. I tak ostatnio zdradziła, ile przytyła w ciąży. Teraz zaspokoiła ciekawość fanów, którzy dopytywali o to, gdzie zdecydowała się rodzić. Okazuje się, że córka restauratorki nie bierze przykładu z innych gwiazd i nie ma zamiaru rodzić w luksusowej, prywatnej klinice. Gesslerówna powita dziecko, tak jak większość Polek, w szpitalu. 

Poród w klinice prywatnej czy standardowym szpitalu? - dopytywała jedna z obserwatorek Lary. 

Autorka książki kucharskiej od razu odpowiedziała:

W szpitalu - czytamy na zamieszczonym na InstaStories zdjęciu. 

Lara GesslerLara Gessler Fot, Instagram/lara_gessler

Lara Gessler o wyprawce dla dziecka 

Lara Gessler opowiedziała też o szpitalnej wyprawce dla siebie i dziecka. 

Torba spakowana, pokoik nie do końca gotowy. Jesteśmy z tych, którzy podchodzą minimalistycznie do tematu. Tak jak mówi mój Piotr: dziecku jest potrzebna paczka pampersów i coś do wytarcia. I mama obok. Więc to na początek wystarczy. A potrzeby będą rozwijać się razem z dzieckiem. Na pewno nie jesteśmy z tych, którzy nagromadzą gadżetów, żeby potem ich nie używać. To z pewnością nie jest nasz styl - powiedziała. 

Później jednak przyznała, że przepakowała nieco walizkę, którą ma zabrać ze sobą do szpitala. 

Lara GesslerLara Gessler Fot, Instagram/lara_gessler


Przyszłej mamie życzymy szczęśliwego rozwiązania. Mamy nadzieję, że już niedługo pochwali się zdjęciem maleństwa. 

Zobacz wideo Lara Gessler: Moja mama jest jak narkotyk, może uzależniać i fascynować. Trzeba rozważnie korzystać z jej rad, żeby całkowicie nie odlecieć