Katarzyna Cichopek zadbała o jesienny wystrój tarasu. "To Toskania? Szacun za kwiaty"

Katarzyna Cichopek wkracza w kolejny rok życia, wypoczywając na pięknie zaaranżowanym tarasie. Aktorka zadbała o jesienny wystrój balkonu. Internauci nie przeszli obojętnie obok widoku bujnej roślinności. "To Toskania?".

Taras Katarzyny Cichopek jest jednym z najchętniej pokazywanych przez aktorkę fragmentów mieszkania. To właśnie na balkonie rodzina prowadzącej "Pytanie na śniadanie" spędzała wiele chwil podczas kwarantanny, upajając się pięknymi widokami Warszawy. Gwiazda "M jak miłość" starannie pielęgnuje domową roślinność, która jest ozdobą klimatycznie zaaranżowanego tarasu. Jesienny wystrój zapewniają posadzone wokół wiklinowego fotela wrzosy. Internauci żartobliwie dopytują: To Toskania?

Jesienny taras Katarzyny Cichopek

Katarzyna Cichopek wkracza w kolejny rok życia. 38-latka świętuje dzisiaj urodziny. Wczoraj żegnała się z mijającymi dwunastoma miesiącami, wypoczywając na kwiecistym tarasie, czym pochwaliła się w mediach społecznościowych. Na Instagramie aktorki zaroiło się od życzeń, ale internauci zwrócili również uwagę na jesienny wystrój balkonu gwiazdy. Wiklinowy fotel, imitujące drewniane skrzynki donice i posadzone w nich kwiaty tworzą klimatyczną całość. 

Katarzyna CichopekKatarzyna Cichopek Instagram/ @katarzynacichopek

Kasia lubi prezentować w sieci wypielęgnowany taras. Z fanami dzieli się zdjęciami, które pokazują, jak dba o roślinność. Pozując z konewką, pochwaliła się kwitnącymi wrzosami. 

Cieszę się jesienią na moim balkonie - czytamy we wpisie aktorki. 
 

Aranżacja przeszklonego tarasu ewidentnie przypadła użytkownikom Instagrama do gustu: 

Bardzo ładny balkon, moim stylu. 
Piękne wrzosy. Pięknie ozdabiają balkon. 
Urocze miejsce!

Jeden z fanów porównał taras Cichopek do włoskiej krainy. 

To Toskania? Szacun za kwiaty - napisał w komentarzu. 

Wy również chcielibyście zrelaksować się wśród wrzosów?

Zobacz wideo Katarzyna Cichopek podjęła nowe zawodowe wyzwanie!
Więcej o: