Anna Lewandowska wpuściła nas w zakątek kuchni. Piękny kolor szafek! Potem przeniosła się do "comfort zone". Na stoliku ciekawa ozdoba

Anna Lewandowska dzieli się z fanami sporą częścią swojego życia, dość często pokazuje, co znajduje się we wnętrzach jej domu. Tym razem zdecydowała się pokazać kuchnię i "comfort zone".

Anna Lewandowska uwielbia zdrowy styl życia. Często dzieli się z fankami własnymi przepisami i starannie wybiera miejsca, w których fotografuje kulinarne nowości. Zazwyczaj nie pokazuje zbyt wiele kuchni. Ostatnio jednak ujawniła, jak wygląda ta część jej perfekcyjnego domu. Zdradziła też, co znajduje się w jej "comfort zone".

Anna Lewandowska pokazuje stylową kuchnię

Anna Lewandowska rzadko udostępnia zdjęcia swoich wnętrz w pełnej okazałości. Zazwyczaj są to fragmenty domu, które można wypatrzeć na pojedynczych ujęciach. W poniedziałek pokazała jednak dosyć sporą część kuchni, która idealnie pasuje do reszty pomieszczeń w jej domu. Widać, że Lewandowska ceni sobie minimalizm i stonowane połączenia, bowiem kolorystyka jej kuchni skupia się wokół beżowo-białych elementów.

 

Warto wspomnieć, że stylizacja sportsmenki idealnie komponuje się z kolorystyką wnętrza Lewandowskiej. Ania ma na zdjęciu w kuchni jasną, wiązaną koszulę i brązowe spodnie. Nie od dziś jednak wiadomo, że gwiazda ceni sobie perfekcyjne połączenia, dlatego wybór stroju z pewnością nie może być tutaj przypadkiem. 

Anna Lewandowska ma "comfort zone"

Anna Lewandowska na swoim ostatnim zdjęciu na Instagramie pokazała swoją strefę komfortu.  Na zdjęciu dominuje roślinność, która sprawia, że Lewandowska może w pięknym otoczeniu spożywać wcześniej przygotowane posiłki. Oprócz tego widać, że na stoliku znajduje się rzeźba o niesprecyzowanym kształcie. Jak myślicie, co to może być?

 

Zobacz też: Anna Lewandowska pokazała fragment kuchni z biblioteczką. Robi wrażenie! Niewiele osób układa w ten sposób książki

Zobacz wideo Anna Lewandowska pochwaliła się nową fryzurą