Anna Lewandowska pokazała fragment kuchni z biblioteczką. Robi wrażenie! Niewiele osób układa w ten sposób książki

Anna Lewandowska pokazała na Instagramie fragment kuchni z biblioteczką. Uwagę zwraca sposób, w jaki układa książki.

Anna Lewandowska mimo licznych obowiązków zawsze znajdzie czas na Instagram. Każdego dnia na jej profilu pojawiają się nowe zdjęcia i nagrania. W ten sposób trenerka utrzymuje stały kontakt z fanami i uchyla im rąbka tajemnicy ze swojego życia. Tym razem pokazała im fragment kuchni z biblioteczką. Robi wrażenie!

Zobacz wideo

Anna Lewandowska chwali się biblioteczką

Na najnowszym zdjęciu Anny Lewandowskiej widzimy trenerkę, stojącą tyłem do obiektywu i przeglądającą książki w kuchennej biblioteczce. Obok na półkach stoją różne pudełka z makaronami, kaszami, przyprawami czy orzechami, ale jednak największą uwagę zwracają książki. Mimo że doskonale wiemy o perfekcjonizmie Anny Lewandowskiej to jednak nie spodziewaliśmy się, że nawet książki ma idealnie ułożone.

W biblioteczce trenerki nie ma przypadku. Książki są ustawione kolorystycznie. Na samej górze stoją białe, następnie żółte, potem pomarańczowe. Po tych ostatnich widać dwie książki w odcieniu brązowym. Pozostałe już trudno dojrzeć na zdjęciu, ale domyślamy się, że są równie idealnie ułożone. Nie da się ukryć, że niewiele osób decyduje się na taki układ. Znacznie popularniejsze jest segregowanie książek po nazwisku autora, serii lub tematyce.

 

Nie bylibyśmy również sobą, gdybyśmy nie przyjrzeli się, co tam ciekawego kryje się w biblioteczce Anny. Udało nam się dojrzeć, że posiada kulinarną książkę "Suwała, Baron i inni. Przepisy i opowieści", "Dieta smartfood", jedną z książek kulinarnego pisarza Nigela Slatera, a także "Wilno. Rodzinna historia smaków". Może się zainspirujecie?