Anna Lewandowska wrzuciła urocze nagrania Laury. Dziewczynka próbuje raczkować i reaguje na kichnięcie mamy

Choć Anna Lewandowska przebywa od kilku dni na wakacjach, chyba nie śpi zbyt spokojnie. W mediach nadal głośno komentowany jest jej występ jako osoby z nadwagą do hitu Beyonce, a fani bardzo szczegółowo wpatrują się w każde jej nowe zdjęcie, sugerując, że trenerka je retuszuje. Tym razem główne skrzypce w socialach Anny nie grała jej sylwetka, a Laura.

W ostatnim czasie Anna Lewandowska mocno naraziła się fanom, publikując nagranie w przebraniu na osobę z nadwagą. I choć trenerka tłumaczyła się i starał przeprosić osoby, które poczuły się urażone, krytyka nie minęła, wręcz przeciwnie, internauci jeszcze dokładniej patrzą jej na ręce. We wtorek zarzucili jej, że przerabia zdjęcia i na tych paparazzi wygląda zupełnie inaczej niż na tych, które publikuje sama. By jednak nieco ocieplić wizerunek, Anna pokazała na InstaStories, jak Laura próbuje raczkować. Naprawdę uroczy obrazek.

ZOBACZ TEŻChodakowska pokazuje, jak wygląda jej ciało bez retuszu. "To, co widzisz tutaj, zobaczysz też w realu". Chodziło jej o Lewandowską?

Anna Lewandowska opublikowała nowe nagrania Laury

Lewandowscy wrócili już z luksusowych wakacji. Nie dziwi więc, że jedną z pierwszych czynności, na jakie postawiła Anna, była wizyta na domowej siłowni. Kiedy skończyła trening, zajmowała się się dziećmi. Na Instagramie wrzuciła nagrania z Laurą. Dziewczynka już próbuje raczkować, a mama pęka z dumy.

Zobacz wideo Laura Lewandowska już raczkuje!

Wiele osób jest zaskoczonych, że Laura tak szybko zaczyna raczkować. Przypomnijmy, druga córka Anny i Roberta Lewandowskich przyszła na świat na początku maja, a pierwszym zdjęciem z pociechą pochwalił się w sieci piłkarz. Popularne małżeństwo nadal jest bardzo konsekwentne i nie pokazuje twarzy dzieci. W show-biznesie dzieje się jednak wiele i kto wie, może kiedyś zobaczymy ich całą rodzinkę na okładce jakiegoś magazynu? Fani z pewnością byliby zachwyceni!

POLECAMYAnna Lewandowska pokazała, jak naprawdę wygląda jej brzuch. W tej pozycji nie jest tak idealny. "Mało kto by się odważył"