Daniel Martyniuk znów zakochany. Nie w Faustynie! "Mam teraz piękną Hiszpaneczkę". Opowiedział nieco o relacji

Daniel Martyniuk udzielił wywiadu. W rozmowie z tabloidem wyznał, że chciałby ulokować swoje uczucia w "pięknej Hiszpaneczce".

Od kilku dni spekulowano, że Daniel Martyniuk wrócił do byłej partnerki, której rodziców publicznie obrażał w mediach. Plotki te miał podsycić fakt, że niejaka Faustyna Jamiołkowska spędziła u celebryty weekend. Sam zainteresowany wyznał jednak, że obiektem jego zainteresowania jest pewna Hiszpanka, z którą w ostatnim czasie odnowił kontakt. To prawdziwe uczucie?

ZOBACZ TEŻDaniel Martyniuk obgaduje Ewelinę. "Nie gotowała nawet obiadów, bo nie potrafi gotować". Wyznał, co robiła przed ślubem

Zobacz wideo Syn Zenka Martyniuka po narodzinach córki odpowiada na kontrowersje

Daniel Martyniuk ma nową dziewczynkę. Wybiera się do Hiszpanii?

Rozwód Daniela Martyniuka i matki jego córki to od dwóch tygodni najgorętszy temat w polskim show-biznesie. Dzieje się tak z pewnością dlatego, że zarówno syn Zenka, jak i jego żona, Danusia, chętnie krytykują rodzinę Eweliny. Tabloidy walczą więc o każdy nowy komentarz którejś ze stron. Na rozmowę z "Super Expressem" zgodził się Daniel. W pierwszej części ganił byłą ukochaną za to, że nie gotowała mu obiadów, a w drugiej dał do zrozumienia, że znów stara się zakochać.

Nie straciłem wiary w miłość. Jestem pewien, że kiedyś zwiążę się z mądrą, uczciwą kobietą, która będzie mnie szczerze kochać za to, jaki jestem i nie będą jej interesowały pieniądze mojego ojca, ale nie w Polsce. Marzę o normalnej rodzinie. Chciałbym mieć dzieci, które mógłbym wychowywać, patrzeć jak dorastają, bawić się z nimi i cieszyć. Może niedługo los znów się do mnie uśmiechnie.

Jakby tego było mało, okazuje się, że młody Martyniuk ma na oku pewną znajomą. Musi się jednak postarać o spotkanie - tajemnicza blondynka nie mieszka w Polsce.

Mam teraz piękną Hiszpaneczkę, którą poznałem jakiś czas temu. Niedawno odnowiliśmy kontakt i już nie mogę doczekać się spotkania z nią - ekscytuje się syn króla discopolo. 

Czy to oznacza, że rozwodnik planuje wyjechać z kraju? Niedługo z pewnością się dowiemy.

POLECAMYZenek i Danuta Martyniukowie zapowiadają walkę o wnuczkę. Nie chcą jeździć ponad 400 km. "A co jak dziecko będzie spało?"